Wpis z mikrobloga

Cumple, jaki telefon do 3000zł jeśli priorytetem jest nowoczesny wygląd, fajny ekran (chciałbym zakrzywiony i zajmujący jak najwięcej przodu, najlepiej też żeby miał te 90hz), oraz nie-bycie Xiaomi :D ? Oczywiście płynność działania i bateria też, ale tego to akurat każdy chce to nie wymieniam nawet ;) Na telefonie nie gram ani nie robię żadnych obliczeniowo intensywnych rzeczy więc nie zależy mi jakoś fanatycznie na każdym punkcie w antutu :)

Po oglądnięciu różnych telefonów w sklepach to najbardziej spodobał mi się Mate 30 Pro, ale brak GAppsów trochę go dla mnie dyskwalifikuje, tym bardziej, że widzę, że ludzie mają z tym coraz więcej problemów, a wydać tyle na komórkę i potem jeszcze bawić się z czymś tak podstawowym średnio mi się uśmiecha :/

Z wyglądu Motorola Edge też top, ale jednak mamy tam bardzo średniakowe specsy w każdy względzie za cenę prawie flagową. Ekran mnie zauroczył, ale tak poza tym to oszczędności w każdym względzie: tył z tworzywa, usb 2.0, brak wsparcia dla szybkiego ładowania, bardzo mierny aparat, snap 765...

Co byście brali i dlaczego? Myślałem jeszcze nad Oppo Reno 3 Pro, ale jednak biorąc go do ręki trochę czuć, że na jakości spasowania przyoszczędzono. Z Oneplusów niby można by rozważyć 7 Pro, ale przez to że to już ponad roczne urządzenie to zostaje tylko kilka miesięcy oficjalnych update'ów producenta, a na aparacie raczej wieszają psy. Cumple pomocy!

#smartfony #telefony #smartfon #android #kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 3