Wpis z mikrobloga

Koronakryzys? Serio? Nie ma pieniędzy, przychody miejskie spadły o jakieś grube miliony, co jeszcze parę tygodni temu wypłakiwał w prasie skarbnik miasta. Ale co tam! Zróbmy paradę jakichś maszkar mających przypominać herb Szczecina. Za pewnie grube tysiące, jak to "kulturalne inwestycje" w tym mieście mają w zwyczaju kosztować. No i na miejskich trawnikach niestrzyżonych od tygodni udało się przyoszczędzić więc jest z czego to sponsorować.

#szczecin
m.....k - Koronakryzys? Serio? Nie ma pieniędzy, przychody miejskie spadły o jakieś g...

źródło: comment_1595446965RMam62GJZV8R5Z1pSlunMT.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@mister_pink: Przecież jest to bardzo fajna inwestycja, dodaje uroku dla miasta i wiele ludzi robi sobie przy tym zdjęcia ;) Miło się w komponowało w nasze miasto, coś kolorowego i przyjaznego. Nie masz się chyba czego przyczepić widzę.
  • Odpowiedz
@mister_pink: Nie ma to jak ból dupy o ciekawą atrakcję turystyczną. Te gryfy mogą dać miastu znacznie więcej niż idealnie przycięte trawniki. Pojedź sobie do Berlina i zobacz ich misie. Uroda i kunszt podobny, a cały cywilizowany świat je zna. Ludzie przyjeżdżają i szukają ich po całym mieście. Jak myślisz, gdzie ci turyści coś zjedzą czy przenocują?

Czasem trzeba wyjąć kołka z dupy.
  • Odpowiedz
mieszkam w Szczecinie cake życie i nie czuje się urażony,


No i co z tego? Ja też mieszkam od urodzenia i czuję się urażony.

a nawet mi się podobają te gryfy


@
  • Odpowiedz
@mister_pink: Kolega, który mieszka w Szczecinie, wysłał mi zdjęcia tych Gryfów.
Mnie osobiście bardzo się podobają i z chęcią bym je zobaczył jak będę w tym roku na wakacjach w Szczecinie.
  • Odpowiedz