Wpis z mikrobloga

Czy taki budżetowy zestaw #pcmasterrace będzie ok?

- Ryzen 5 3600
- Płyta główna MSI B450-A PRO MAX
- Pamięć ADATA Gammix D10, DDR4, 16 GB,3200MHz, CL16 - 2x 8GB
- Dysk SSD Kingston A2000 500 GB M.2 2280 PCI-E x4 Gen3 NVMe (SA2000M8/500G)
- Karta graficzna Gigabyte GeForce GTX 1660 SUPER Gaming OC 6GB GDDR6

Dzięki za pomoc :)
  • 13
Sprawdź długość tego RX 5700 czy Ci wejdzie do obudowy. Co do opłacalności to tylko zależy od twojego portfela. Do Full HD ten 1660 super jest jak najbardziej wystarczający. 5700 to już można pomyśleć o 2k. Kwestia jaki masz monitor.
Ta płyta i CPU będą ok. Zastanów się nad karta graficzna bo dziś na allegro wyskoczyło: https://allegro.pl/oferta/karta-graficzna-gigabyte-geforce-gtx1660-super-oc-8752790952?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr&csi=e9ae8096-c814-41c7-b504-1feaca5a3da7 Sporo tańsza od twojej a wydajnościowo to ta sama wersja. Twoje jest tylko trochę cichsza
@rybak17 szybko poszło ale cena była rewelacyjna. Z tego co widzę to w 3 godz wszystko się sprzedało.
Jeśli nie spieszy Ci się to poczekaj kilka dni. Być może znów wskoczą poniżej 1000zl. Jeśli nie to bierz tą wersję którą podałeś na początku. Chyba że nie boisz się używek to znalazłem takie coś: https://allegrolokalnie.pl/oferta/msi-geforce-gtx-1660-super-gaming-x-6gb-xwi
Bardzo dobra wersja, z gwarancją, raczej wygląda wszystko legit
@rybak17 wszystko śmiga, działa bezawaryjnie? Skoro postawiłeś na grafikę Gigabte to zgaduję, że pobrałeś ich oprogramowanie systemowe RGB Fusion 2.0, który w kompilacji z Kingstonem A2000 podobno wywala BSOD. Jak jest w twoim przypadku?
@rybak17:. Mnóstwo w internecie naczytałem się negatywów o tym " rzekomo" wadliwym dysku, który jutro do mnie ma przyjechać tylko, że w wersji 1TB. Sam kompletuję bardzo podobny zestaw do ciebie. Główną różnicą jest rtx 2060 od Zotaca, którego w ostatniej promocji na X-Komie udało mi się kupić za 1260 zł. Więc na szczęście nie mam potrzeby instalowania tego śmieciowego oprogramowania. Swoją drogą dziwi fakt, że ten znany błąd dalej nie
@kosiarz77: No to bardzo tanio, ja za swoją zapłaciłem 1059zł ale budżet i tak był naciągnięty jak ba kompa dla 15 latki. Jak podrośnie to wymieni się jej na nowe Nvidie z serii 3000. Na razie niech odkłada na lepszy monitor.

Dysk działa już miesiąc i zero problemów, zainstalowałem oprogramowanie producenta, żadnego nowego biosu nie było.