Wpis z mikrobloga

Wiecie jak jest zajebiście wielka przewaga #radionowyswiat nad #trojka (i nad wszystkimi innymi radiami)? Brak Mariana co codziennie z Barbarą kupuje nowy smartfon i telewizor oraz Zenka co śpiewa dla konkurencji. ABOSLUTNE ZERO REKLAM! Na początku jest to niezauważalne, ale jak przerzucisz z powrotem na inne radio to jobla idzie dostać, serio.

Dzięki wszyscy patroni #radionowyswiat prędzej czy później też tam dyszkę dorzucę miesięcznie!
  • 12
  • Odpowiedz
@MvPancer zastanawiam się po prostu ile to potrwa bo ludzie nie będą płacić w nieskończoność. Z nadajnikiem mieliby jeszcze większe szanse. Choćby tylko w Warszawie nadawali
  • Odpowiedz
@MvPancer: Brak reklam super, ale nie czuję chemii i wracam co chwilę do Trójki... co zrobić, widocznie jestem beton, choć młody duchem i ciałem. Nie przeszkadza mi to jednak i patronować i prowadzić archiwum na szczęście.
  • Odpowiedz
  • 13
@Cointreau pasmo FM na samą Warszawę to koszt 11 mln rocznie, nie dźwigną bez reklam tego.

Do tego będą wtedy podlegać KRRiT, przy zapędach obecnej władzy to jeszcze mogą obrywać karami za uj wie co.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@wykopowy_brukselek: no właśnie, ranek i popołudnie ma bezkonkurencyjne, do 13 różnie, ale i tak bardziej mi pasuje niż próbne loty, szczególnie poniedziałek, wtorek i czwartek, po 13 do 15 jednak rnś, a potem tonacja, więc zależy kto. A po 19 już co kto lubi ;)
  • Odpowiedz
@wykopowy_brukselek: W weekend niestety nie mam kiedy słuchać radia, więc udaje mi się sjestę włączyć, ale co do reszty, to nie mam pojęcia, jak wygląda trójkowa ramowka :) ja się cieszę, bo jest na co przełączać bez strasu, np podczas powtórki z rozrywki, która dla mnie bez Andrusa nie istnieje ;)
  • Odpowiedz