Wpis z mikrobloga

Siema Mircy i Mirabelcy. Wychodzę z pytaniem. Jaka sieć najlepsze w Niemczech żeby sobie zarejestrować numer na krótki wyjazd? Interesuje mnie oferta z możliwe największym i najtańszym internetem i żeby w momencie jak przestanę jej używać nic mi nie naliczało itd. Tak wiem, muszę mieć meldunek w Niemczech ale to mam na kogo wziąć. Z góry dzięki.
#niemcy
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ysior: freenet funk, coś takiego, 1e dziennie przez PayPal i masz nielimitowany internet, minus to brak roamingu, także do Polski nie zadzwonisz, osobiście trzymam ten szajs jako internet mobilny w routerze, nie potrzebujesz meldunku
Winsim.de,Premiumsim.de 8gb wszystko w pakiecie, tylko włączenie kosztuje 20€ jak chcesz mieć możliwość miesięcznej rezygnacji.

Najlepsza opcja to raczej freefunkt net jak kolega wyżej wspomniał
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RedNews: próbowałem pograć sieciowo na konsoli ale raczej nie bardzo się nadaje, może to też wynikać z tego że mieszkam na wsi. @Ysior: tylko PayPal, prędkość w dużym stopniu uzależniona jest od tego gdzie mieszkasz, w mojej wiosce jest to jakieś 30 mbs, sprawdzałem w Stuttgarcie i było więcej.
Ogólnie rzecz biorąc, jeśli nie wymagasz od tego grania po sieci, tylko do zwykłego przeglądania neta czy obejrzenia filmu na netflixie