Wpis z mikrobloga

  • 0
@gabriela-polak
@Neq
@TroskliwyDziad

Sprawdzałem i stamtąd nie czyli musi być pęknięta. Nigdy nie korzystałem z usług hydraulika, wiecie mniej więcej jaki jest koszt naprawy lub wymiany sedesu ? Nie chcę żeby zalało sąsiadów a w czwartek wyjeżdżam na kilka dni. Chyba, że można to jakoś zabezpieczyć na wypadek większego pęknięcia ?
  • Odpowiedz
  • 0
@whatsup666 no tak ale sprawdzałem położyłem ręcznik papierowy pod tą rura i wokół sedesu. Po dłuższym czasie pod rurą było sucho ale w miejscu które zaznaczyłem na zdjęciu było mokre.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Arveit: jeśli od środka na syfonie nie była pęknięta, to woda szła z podłączenia do odpływu
  • Odpowiedz
@kuba1307: Dużo tej wody leci?
Miałem kiedyś przypadek że woda sączyła mi się w tym miejscu.
Po zdjęciu kibla okazało się, że to wyciekała woda kondensująca się na zimnej ceramice. Po prostu zimna woda w syfonie chłodziła kibel od "suchej" strony i tam skraplała się woda. Może to się dziać obecnie bo jest dość ciepło i wilgotno.
  • Odpowiedz
@kuba1307: co ty za problem widzisz ? Kup identyczna muszle koszt w markecie pewnie 100 200 zł odkrec 2 śruby którymi jest przykręcona wyjmij rurę odpływowa postaw nowa muszle w miejscu gdzie najdzie ta plastykowa rura z tyłu czyli odpływ posmaruj czymś tłustym łatwiej nałożysz przykrec 2 śrubki i deskę sedesowa i po robocie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz