Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@poznaniak: Chyba najlepiej zainstalować jakiś Windows 98 na wirtualnej maszynie i wtedy grać, tak zrobiłem z inną grą, która była już za nowa na DosBox, bo nie była dosowa, ale za stara na nowsze Windowsy
  • Odpowiedz
@poznaniak: @OSH1980:

Trochę się bawię informatykę i w takie rzeczy, odpalanie starych gier, ale już rzadziej niż kiedyś. Kiedyś byłem uzależniony od pobierania z neta wszystkiego jak leci (zwłaszcza jak dopiero co miałem internet założony w domu), teraz leży w szafie ponad 300 płyt DVD z grami na PC, konsole (PSX, Snes, GB, N64), muzyka (polska - rap, zagraniczna wiele gatunków i wykonawców). To były czasy.
krykoz - @poznaniak: @OSH1980: 

Trochę się bawię informatykę i w takie rzeczy, odp...

źródło: comment_1595345395yWxrcFvk9TJzM7OYd61FId.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@poznaniak: ja grałem w ten sposób że przy ścianie rysowalem jedna długa linię tak by wąż zmieścił się między linia a ścianą. Gdy wchodził do środka to 1 ruchem go zamykałem w klatce. Wynik około 100% zajętej planszy xd
  • Odpowiedz
@krykoz: Nadal to trzymam na pamiątkę. Rok nagrania pliku 1995 bodajże (nie sprawdzę, bo już nie mam nigdzie stacji). Jedna z gier mojego dzieciństwa :)
Poza tym nadal pogrywam na DosBoxie w starocie typu Prince of Persia, Wings of Fury, Jazz Jackrabbit itp. Na nowsze gry mam VirtualBox. W sumie mam na kompie 9 emulatorów rożnych konsol.
DyG121 - @krykoz: Nadal to trzymam na pamiątkę. Rok nagrania pliku 1995 bodajże (nie ...

źródło: comment_1595350734ZEAEWqzpcqyipBopl7nycI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@poznaniak: O kurde mirku, jakbym miał wylistować takie mini gry w które za dzieciaka napierdzielałem to wynalazł bym kupę takich antyków (Dyna Blaster, Bow and Arrow, Arkanoid, ...) ale o mamba.exe na bank bym zapomniał - dzięki :D
  • Odpowiedz