Wpis z mikrobloga

@diarrhoea: Przed meczem części są znakowane, np. gaźniki by na sprawdzenie nie przyjść z regulaminowym, a później cyk podmianka. Taka swego rodzaju plomba. Tutaj ktoś dał dupy bo założył 'nie zgłoszoną' oponę bez tej plomby, pytanie czy to był tylko błąd czy celowy zabieg by np dać oponę z większym bieżnikiem.
  • Odpowiedz
@Starskyy: Nikt by takiego wału nie robił na zawodach młodzieżowych celowo. Na 99% mechanik się walnął, założył nie to koło i ot cała historia.
@diarrhoea: Nie wiem czy teraz w młodzieżówkach nie ma limitu opon na zawody. Sędzia oznacza oponę przed zawodami i w takiej trzeba jechać do końca. Kiedyś takie przepisy były w lidze, później je znieśli. Nie nadążam co jest aktualnie w regulaminie niestety.
  • Odpowiedz
@diarrhoea: takie zawody juniorskie sluza objezdzeniu mlodych a my sami sobie szkodzimy wykluczajac chlopaka z jazdy.. jeszcze czekam az mu kare wlepia zeby na waciki bylo( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@STEVENS0N: Niby jak przepisy są, to trzeba się ich trzymać. Ale z drugiej strony, jakby trafiło na innego juniora, to nawet symboliczna kara może być dotkliwa dla budżetu. :/

@cinek687: Jak wygląda sytuacja z oponami u amatorów? Jeździcie na Mitasach czy różnych wynalazkach ja (ponoć) niezbyt udane Deli Tires? Też zmieniacie strony co bieg i opona po dwóch jazdach do wyrzucenia, czy na tym poziomie jest to zbyt duży koszt
diarrhoea - @STEVENS0N: Niby jak przepisy są, to trzeba się ich trzymać. Ale z drugie...

źródło: comment_1595363037QLEaUiVSx7DoaDowTUJLA9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@diarrhoea: Mnie na nowe opony nie stać, jeżdżę na tym co mi zawodowcy podrzucą za darmoszkę, często są to bardzo dobre opony, po jednym biegu ligowym, na których odjeżdżam po 3 treningi na stronę, aż nie zjadę praktycznie do końca ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz trochę więcej gazu trzymam, więc starcza na mniej. Co do marki to jechałem tylko na Mitasie, oglądałem oponę marki Anlas ostatnio, ponoć
  • Odpowiedz
@diarrhoea: @Starskyy: > Można startować na jednej zgłoszonej oponie przez całe zawody, a przed startem z powodu defektu postawili Wiktorowi drugi motocykl

Sprawa wyjaśniona. Ciekawe ile mu kary finansowej jeszcze dowalą.
  • Odpowiedz