Wpis z mikrobloga

Za co lubię jeszcze mirko? Za to, że poza dennymi wpisami niemyjących się #przgryw, narzekających że ich nie chcą loszki 10/10, lub wojenkami politycznymi (w których sam biorę udział - moja guilty pleasure), są jeszcze na nim zaskakujące wpisy jak ten o mirabelce walczącej z jakimś Januszem, którego krowy zniszczyły jej działkę. Coś pięknego, taka zupełnie losowa, zaskakująca historia, której pewnie w innym miejscu internetu bym nie przeczytał, a na mirko przewinęło się przy scrollowaniu. Do tego live, pełen emocji, niewygładzony wpis o perypetiach innych, ciekawych ludzi. Fajne :)
Dzięki @Waderra!

#krowawbasenie #oswiadczenie
  • 58
  • Odpowiedz
  • 1
@CallmeGod Bzdura, gdyby plec tej osoby byla by inna ten wpis byłby taki sam, tez myslalby o ruchaniu? Nie masz pojęcia o podświadomości mordo. Typowy wpokowy ekspert.
  • Odpowiedz
@Eoon: nie #!$%@? mi tu grzybie, 10x wiecej histori postuja tu kolesie a nie laski, a typ akurat wybral ten, przejrzalem jego profil nigdy wczesniej nad zadnym sie nie spuszczal.
  • Odpowiedz
  • 2
@CallmeGod Dowód anegdotyczny, ja widzialem dziesiatki razy spuszczanie sie nad akcjami niebieskich paskow, wtedy tez te osoby chcialy ich wyruchac? To, że dzisiaj trafiło sie spuszczanie nad jakas akcją różowego paska nie zmienia faktu, że i tak więcej pochelbstwa jest dla akcji niebieskich bo jest ich więcej. Przegrywy tez chcialy wyruchac typabezoszczednosci jak spuszczali sie nad jego akcja z klaudiuszem? xD Zyj w swoim #!$%@? swiecie.
  • Odpowiedz
@CallmeGod: wy to już macie tak zryte banie, że to już są naprawdę Himalaje #!$%@?. Wy naprawdę myślicie, że ktoś w internecie pisze miły tekst tylko po to żeby zaruchać? Wam przegrywą naprawdę wydaje się, że ludzie są dla siebie mili tylko i wyłącznie dlatego bo liczą, że dostaną w zamian sex? ( _)
  • Odpowiedz
  • 5
@CallmeGod Cuck bo napisał, że w sumie fajny wpis sie pojawil na mirko xDDDDDDDDDDDDDDDD Jak trzeba miec #!$%@? mozg i obraz swiata? XD A potem placz, że nikt cie nie chce i nie masz znajomych ani przyjaciół. Tacy ludzie powinni być skazani na wieczną samotnosc i cale szczęście społeczeństwo to robi xD
  • Odpowiedz
@Ksieciunio-: @Eoon: a kto powiedzial, ze jestem sam cucki? XD mily wpis super logika #!$%@?, szkoda, ze jak wpis cipy to nagle mily wpis. 1000lepszych wpisow bylo ale akurat ten musial wynagrodzic xD #!$%@? cucki idzcie jeszcxe sie zesrajcie z radosci bo TZIPA Cos napisala xD
  • Odpowiedz