Wpis z mikrobloga

@krzesimir: @krzesimir: wtf gdzie ja Ci pisze o zabijaniu? To twoja interpretacja. Pisze tylko o broni i mołotovach. Chciałbym nadmienić, że chodzenie z nimi, mówienie a jeszcze używanie to 3 różne rzeczy. Ja Ci nawet odpisałem "WTF", bo nie zamierzam nikogo zabijać, ani tworzyć zbrojnych wystąpień. To, że kojarzysz wszystko z zabijaniem i od razu wojną domową to jest już jedynie twoje spaczenie psychiki.
W dodatku ja zadałem pytanie w
  • Odpowiedz
@krzesimir: a tak btw jak myślisz, że z wpisów o faktycznym zabijaniu (pomimo, że tutaj nic nie napisałem, ale to Ty rozpętujesz gównoburze i uciekasz jak tchórz) policja sobie coś robi to wejdź na losowe znalezisko o np pedofilu i poczytaj o tym co losowy wykopek zrobiłby takiej osobie i co się należy. Od powieszenia za jaja po śmierci w torturach to chleb powszedni.
To samo przy wielu znaleziskach związanych z
  • Odpowiedz
@krzesimir: bo piszesz pierdoły i insynuujesz niestworzone rzeczy, jakoś nie umiesz zdementować moich słów, więc wymigujesz się pisząc, że ta dyskusja jest bezcelowa xD Typowe ...

No, ale to prawda ... wolę aby moja wypowiedź była klarowna, że nie mam zamiaru nikogo zabijać ani robić strajków skoro osoby twojego typu insynuują takie rzeczy, bo raz u mnie była policja przez mój wpis na wykopie.
  • Odpowiedz
jakoś nie umiesz zdementować moich słów


@JakTamCoTam: Ja mam dementować Twoje słowa? Co ja, Twój adwokat? Chyba że faktycznie używasz słów nie znając ich znaczenia, ergo moje pytanie o wiek nie było bezzasadne...

jak myślisz, że z wpisów o faktycznym zabijaniu (...) policja sobie coś robi

bo raz u mnie była policja przez mój wpis na wykopie.


@JakTamCoTam: To jak w końcu? Policja sobie coś robi z wpisów na wykopie
  • Odpowiedz
@krzesimir: udajesz trolla czy co? Serio nie umiesz czytać tego co napisałem powyżej? xD Wiele wpisów temu pisałeś "Tyle odemnie" a później " nie chce mi się pisać" a jednak to robisz. To jak? Może jednak #!$%@? dalej trzyma.

Mnie jednak ciekawi czemu się oburzyłeś na tamte nic nie znaczące słowa jakbym serio nawoływał do jakiegoś ludobójstwa. Przeciętna osoba na mirko by to zlała albo napisała "xD". Co Cię skłoniło do
  • Odpowiedz
@JakTamCoTam: Ciągle wołasz i wołasz, to w wolnej chwili coś tam jednak odpisuję. A jeśli nie wiesz co skłoniło, to odpowiedź jest prosta - nawoływałeś do popełnienia przestępstwa. Tylko tyle i aż tyle. Widać nie jestem przeciętną osobą na mirko żeby to zlać, zwłaszcza w komentarzach pod moim zupełnie niewinnym wpisem.
  • Odpowiedz