Wpis z mikrobloga

@krzesimir: Petycje składa się przy wyborach. Kolejna elekcja czerwonego Jacka utwierdziła go tylko w przekonaniu że może robić co chce, a działania utrudniające życie mieszkańcom nie spotykają się z żadną reakcją ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@StrasznyJanusz: to niech np zlikwidują ulgi dla emerytów i studentów albo szukają kasy gdzie indziej. Zresztą to będzie protest również w stronę rządu który specjalnie odcina kurek samorządom zamiast przyciąć socjal
  • Odpowiedz
@Jegwan: Ale to nie Jacek decyduje tylko Rada Miasta. Na sesję RM z debatą o tym można wbić, można zabrać głos obywatelski czy coś podpierając się nawet i taką petycją. Zadziała czy nie, cholera wie, ale na pewno postawą, że nic się nie da bo tylko przed wyborami coś można ugrać, de facto wypina się mocniej tyłek do dalszego łojenia przez władze.

@JakTamCoTam: Jakaś świeżyzna bo widzę, że szybko przybywa,
  • Odpowiedz
@Jegwan: Sama w sobie może i niewiele, ale im więcej miejsc gdzie temat się porusza tym lepiej. Ja podrzuciłem jedną z wielu możliwych opcji, jak ktoś chce to skorzysta, jak ktoś nie chce to nie. Tyle.
  • Odpowiedz
@JakTamCoTam: Nie znam ani żadnej Broni ani żadnych Mołotowów żeby ich namawiać na protesty.

Edit: swoją drogą Bronia i Mołotowowie to brzmi jak nazwa niezłej przedwojennej szajki z Ludwinowa xD
  • Odpowiedz
@JakTamCoTam: Miras, był tu kiedyś taki jeden co śmieszkował o rurce i silniku samolotu i już nie śmieszkuje z nami. Ty jawnie nawołujesz do zbrojnego wystąpienia? Uważałbym trochę na Twoim miejscu.
  • Odpowiedz
@JakTamCoTam: Ja tu o petycji a Ty o zabijaniu... szybko to eskalowało...

Nie wiem ile masz lat, ale jeśli jeszcze tego nie wiesz to:
a) w internecie nie ma anonimowości
b) w internecie nic nie ginie
c) za treści publikowane w internecie, w tym na takich serwisach jak wykop, ponosi się odpowiedzialność

Nie mam zamiaru usuwać Twoich komentarzy, odcinam się od nich stanowczo jednak. Tyle ode mnie.
  • Odpowiedz