Wpis z mikrobloga

@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: istotnie, rzecz jest jedynie kwestią ustalonych przez społeczeństwo "reguł", że to facet wkłada, a nie że jemu się wkłada. W sumie to sam bym spróbował, mój znajomy dawno temu stwierdził że lubi jak mu partnerka grzebie w dupie i że jest spoko, ale wtedy to budziło we mnie tylko politowanie, no bo jak chłop może coś w dupsko przyjmować ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
po co to mówienie ze to pedlastwo?


@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: No bo facet, który daje sobie wkładać w dupe dildo jednoznacznie kojarzy się z pedalstwem i jednak jest powodem do szydzenia.

Ja mam jednak inne obawy, bardziej higieniczne. Jak widze jaką srakę czasem robie to wole żeby jednak nic tam nie wchodziło. A aż tak bardzo mi na tym nie zależy żeby sobie zrobić lewatywę czy coś ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: U mnie to było tak, że jedną laskę to kręciło ale w ogóle jakoś nie miała wyczucia i od razu chciała szaleć ze straponem czy wibratorem, no to logiczne że nie próbując wcześniej tego się nie zgodziłem, ale ona też w pupę nie chciała wziąć więc remis. Ale inna partnerka już normalnie ze mną rozmawiała nie robiła z tego jakiegoś cyrku i małymi kroczkami posuwaliśmy się coraz dalej i było
  • Odpowiedz