Wpis z mikrobloga

Taka zaawansowana cywilizacja i zniknęła? I gdzie są ślady po niej? Gdzie miasta? Gdzie były wyeksploatowane kopalnie węgla, żelaza, cyny i innych? Zanim upadli wszystko po sobie posprzątali?
Mamy sporo odkryć archeologicznych i jakoś nie ma miejsca między obozowiska mi łowców paleolitycznych na jakieś zaawansowane cywilizacje.
  • Odpowiedz
@Rasteris: Skoro wszystko jest ukrywane to jak masz się dowiedzieć. Z miast masz obecnie wszystkie budynki w Rzymskim stylu z tamtych czasów. Ślady i wiedza jest w Watykanie.

Dużo jest informacji o takich zasypanych budynkach i gdzie ci archeolodzy o tym w oficjalnym obiegu mówią? Jak coś znajdują to zawsze: monety, garnki, śmieci.
  • Odpowiedz
@LordDarthVader: yyyy... Jakie wszystkie budynki w stylu rzymskim? Nie uczyłeś się o Imperium Romanum? I budynki te powstały w określonych widełkach czasowych. 2400 - 1600 lat temu, nie licząc Cesarstwa Bizantyjskiego. I styl tych budowli różni się między sobą. Są podobieństwa, ale i różnice. I jak to ma świadczyć o jakiejś wcześniejszej cywilizacji? I jakimś kosmicznym zaawansowaniu?
  • Odpowiedz
@Rasteris: Nie pytaj mnie bo ja tylko wrzuciłem jako ciekawostki to co znalazłem jako inne spojrzenie na te kwestie. Nie jestem w tym fachowcem. Jak się dobrze na tym znasz możesz jeśli miałbyś chęci podzielić się własną wiedza na te tematy, bo oni tam codziennie jakieś tematy poruszają wystarczy na skype się skontaktować. Może była by ciekawa rozmowa na ten temat.

Tam nie ma nic o kosmitach. To są tylko teorie
  • Odpowiedz
@LordDarthVader: trochę interesuję się historią i po prostu nie ma miejsca w historii na takie zaawansowane cywilizacje. Cywilizacja wiążę się z pewnym rozwojem. Nie ma szans na przeskoczenie technologiczne, musi być ciągły rozwój. A rozwój zostawia ślady. Co do miast rzymskich mamy nie tylko ruiny, ale i relacje historyczne lokujące budowę miast, poszczególnych budynków w czasie. Znamy dość dokładnie kalendarium. Widziałeś kiedyś na żywo jakieś rzymskie budowle?
I każda cywilizacja zostawia
  • Odpowiedz