Wpis z mikrobloga

Nie lubię tej krytyki peło za #wybory bo jednak Rafał odniósł jakiś tam sukces niemniej jednak:

gdyby ci partyjniacy wystawili kogoś z autorytetem, bezpartyjnego i byłby to kandydat całej opozycji to mielibyśmy innego prezydenta. Nie mówię tutaj o #holownia który wbrew temu co chcą jego zwolennicy jest przede wszystkim celebrytą ale kogoś po prostu mądrego.

Na filmie mój kandydat (ech :C )

#neuropa #4konserwy #polityka #bekazpisu #bekazpo #bekazlewactwa poniekąd #prawo
Kjedne - Nie lubię tej krytyki peło za #wybory bo jednak Rafał odniósł jakiś tam sukc...
  • 6
  • Odpowiedz
@Kjedne: problem w tym, że ludzie którzy mogliby być dobrym prezydentem, nie chcą kandydować. Samo kandydowanie wiąże się z dużymi kosztami osobistymi. Wystawiasz się na świecznik, przez pół roku odgrywasz teatr i udowadniasz, że nie jesteś wielbłądem. Na koniec po ewentualnej wygranej jest jeszcze gorzej. Do tego płacą bez szału. Znaczy ten... no chciałbym zarabiać te kilkanaście (14?) tysięcy złotych miesięcznie ("na rękę") ale znam chyba mniej obciążające sposoby, niż bycie
  • Odpowiedz
@Kjedne: Może elokwentny, ale w #!$%@? niepoważny bo powtórzyć wybory to sobie może w swoim domu. BTW!: 7,4mln obejrzało to gówno... aż trochę dziwnie człowiekowi, no ale 80% społeczeństwa to debile słuchający rapu/disco więc chyba wszystko gra.
  • Odpowiedz
gdyby ci partyjniacy wystawili kogoś z autorytetem, bezpartyjnego i byłby to kandydat całej opozycji to mielibyśmy innego prezydenta.


@Kjedne: Kosiniak( ͡° ͜ʖ ͡°)?

Na filmie mój kandydat (ech :C )


@Kjedne: Nie wiem czy wystawianie kogoś kto wierzy że dzieci są odpowiedzialne za czyny rodziców, a w dodatku marnie przeprasza za ten ohydny i haniebny czyn, to najlepszy pomysł.
  • Odpowiedz