Wpis z mikrobloga

@Zepelin123: imo kup sobie konto z wszystkimi dsami wyfarmionymi, one są po jakieś średnio 10-15zł. A jak kupisz takie konto to ono już jest z jedna LR. Ja tak zaczynałem na JP, kupiłem konto wszystkie dsy wyfarmione i na koncie miałem LR lesbians +3500ds
@xantaru: te z 3.5k dsów to są holdowane. Normalne, czyste konto z wyczyszczonym story i kilkoma, dostępnymi w danym okresie eza arenamia ma na stanie 1500+ dsów i zostawia najważnjensze eventy niewyczyszczone - takie jak SBry, LGE czy IDHB. A bądźmy szczerzy - warto zostawić sobie te najtrudniejsze eventy nieruszone, bo poza nimi to naprawdę nie ma w tej grze nic do roboty i jak ktoś kupuje gotowe konto już z
@Zepelin123: to chyba zależy od mocy przerobowej światłowodów, ale mi czyści pojedynczą misje w 3-5 sekund, więc sumując wszystko to jakoś 2-3h wychodzi. Więc ta dyszka to się średnio zwraca jakby to normalnie na roboczo-godziny przeliczać xD

Defaultowo story-line, prawie wszystko z zakładki z dokkan eventami + dostępne extreme areny, ale one z reguły nie są wyzwaniem i klepie je się dla samych dsków jak story, więc dużo nie tracisz. SBRY,