Wpis z mikrobloga

Powiem tak: jeszcze miesiąc temu chciałem zagłosować na bosaka, bo w b.dużym skrócie jego zwycięstwo doprowadziłoby do osłabienia PiSu. Jakoś ten miesiąc temu "odkryłem" tagi #polityka oraz #komfederacja na wykopie i zrozumiałem, że już lepiej, żeby to trzaskowski wygrał w tej drugiej turze. Jeżeli wyborcy bosaka to rzeczywiście w większości narodowe badziewie onrqwerty, katolicy, pseudo-wykształcone kuce, antyaborcjonisci, antyszczepionkowcy itd. to już kuhwa lepsza wydaje się być władza PO przez najbliższe 20 lat, niż oddanie władzy w ręce takiego dziadostwa...
Do niedawna uznawałem Konfederację za mniejsze zło, ale teraz wiem, że PO to przynajmniej względna normalność i, mimo wszystko, lepsza opcja.
#neuropa #bekazlewactwa #wybory #4konserwy #przemyslenia #pdk
  • 7
  • Odpowiedz
@Rabke: to można sobie tak mówić, oraz wierzyć w bajkę o dobrej platformie i złym pisie, albo w bajkę o autentyczności politycznej wojenki pis-po

można również wierzyć w to że cudowna transformacja ustrojowa usunęła wszelkich konfidentów z Polski, albo w to że komunistyczna bezpieka tak po prostu oddała władzę demokratycznej opozycji, pewnie poczuli patriotyczną skruchę

z drugiej strony to taka postawa bardzo komfortowa jest, wierzysz że świat jest piękny, wspaniały
  • Odpowiedz