Wpis z mikrobloga

No to miałem się podzielić czymś fajnym, więc opowiem Wam historyjkę.
Jako że najmłodszy już nie jestem, to moja matka w pracy z koleżankami dzieli się historyjkami ile to lego przyszło itd, że porąbany pewnie i te sprawy. No i jedna z jej koleżanek ma syna, lat 7-8, nie pamiętam. Pokazała jej zdjęcia części mojej kolekcji, no i mały zwariował.

Jak mogliście pewnie zauważyć, na jednym z pierwszych zdjęć obecnego zestawienia, można było znaleźć zestaw hidden side, kompletnie nie moja działka, ale dostałem go do zamówienia ISS z legoShop. No i stwierdziłem, że w sumie po co to sprzedawać, dam małemu, może będzie się cieszył...
Przekazałem paczkę matce, ona w pracy jego matce, no i koniec końców chłopak dostał co miał dostać, a ja... następnego dnia dostałem mini paczuszkę.

W środku do złożenia był ludzik lego w kamizelce odblaskowej [pic rel. (nie wiem ile o mnie w ogóle wie, ale w pracy często muszę w takiej chodzić)] i specjalna karta z limitowanej edycji (zdjęcie w komentarzu)
nie wiem jak Was, ale mnie chwyta za serduszko ( ʖ̯)

#lego #czujedobrzeczlowiek
czyznaszmnie - No to miałem się podzielić czymś fajnym, więc opowiem Wam historyjkę.
...

źródło: comment_1595108035QLLpscsQ63Odea5HRe1wVD.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz