Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Secretariat: jaka podstawa. Robię se normalnie full time 50h w pracy, 15h w szkole plus egzaminy. Znajdź tu czas dla siebie. W zeszłym roku przeszedłem przez załamanie nerwowe. To ty masz tylko 5k sam maintenance? Nie masz normalnego kredytu na studia?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TomaszA2: studia tutaj to raczej nie więcej niż 15 godzin tygodniowo (pewnie więcej jak jesteś na poważnym kierunku), do tego pracuje w barze, to głównie weekendy i wieczory. Więc przynajmniej raz w tygodniu mam tak, ze wracam o 2 rano do domu z pracy, o 9 mam zajęcia i po zajęciach bezpośrednio znowu do pracy do 2 rano. Często mijam zajęcia w takich momentach, no ale ogólnie to pierwszy rok skończyłem
@Ramboski: No, nie chciałbym pracować na taką wieczorno-nocną zmianę. Staram się trzymać regularne pory zasypiania i pobudki, od 22 zbieram się do snu a śpię do 6-9 godziny zależnie od tego jak jestem zmęczony.
Bez rozwalenia swojego cyklu dobowego raczej nie znajdę pełnowymiarowej pracy na studiach dziennych.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TomaszA2: łatwo nie ma, ale pracuje w branży od długiego czasu i po prostu znalazłem swój tryb. Nie mam problemów ze zmęczeniem (no chyba, że jest ten zasrany rok szkolny), bo śpię w regularnych godzinach, odżywiam się regularnie. Nie sypiam więcej niż 8h, przeważnie koło 7 i wstaje bez budzika czy coś.