Wpis z mikrobloga

#eu4 #eu4najazdmongolow <--- Tag do czarnolistowania jak komuś przeszkadza
EU4 BATTLE ROYALE #1

Pierwszy update ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wiem czemu, ale kiedyś podbijanie Japonii wydawało mi się być trudniejsze, nie wiem czy to skill wzrósł czy AI jest jeszcze głupsze niż było, albo mam po prostu farta ¯_(ツ)

Działo się dosyć sporo, miałem 2 koalicje xDDD
Pierwsza była dosyć spora, pół wschodniej Japonii, obsrałem gacie jak mi wypowiedzieli wojnę, ale okazało się, że 3 państwa tylko brały udział bo reszta miała wojny i nie dołączyli xD


Potem podbijałem inne małe daymio, koalicja przegrała więc się potem rozwiązała dosyć szybko i miałem spokój, porobiłem sobie truce ze wszystkim co się dało i po jakimś czasie Ashikaga mnie zaatakowała.
Okrutnik no.
To co prawda był Annex Wassal CB a nie Coalition, ale powiedzmy, że to była koalicja xDxD
Strategia Budget Monka z Bizancjum (czytaj: nasranie pożyczek i najemników xDDDDD) pozwoliła mi wygrać, nawet z 2 prowincje zabrałem, ale teraz jestem w opłakanej sytuacji ;
; z 20 pożyczek, 0 mannpowera, 5k wojska xD hajs na minusie, 9 korupcji ;; Jakoś będę musiał dać rade
Ah, no i 3/4/5 technologia bo wszystko poszło na corowanie XDDD

Dodatkowo, nie jestem już podwładnym szoguna, pamiętam, że na czas wojny z nim się goverment zmieniał na niepodległe daymio, ale potem wracało, a teraz nie wraca, nie wiem czy to matrix się zepsuł i tak zawsze było, czy to zmienili, ale wolałbym być podległy ;
; Łatwiejsza aneksja daymio, no ale trudno, dam rade jakoś, na razie wojna mi nie groźi bo mam truce ze wszystkimi więc trzeba się zregenerować, kolejny post za ~25/50 lat

synbozy777 - #eu4 #eu4najazdmongolow <--- Tag do czarnolistowania jak komuś przeszkad...

źródło: comment_1595101129M22iZ4MbsZ8TLxh5qon1DD.jpg

Pobierz
  • 3