Wpis z mikrobloga

Hej jako, że jestem #przegryw chciałem podzielić się z wami spotkaniem z dziewczyną poznana na #badoo. Pisaliśmy że sobą bardzo krótko mimo to postanowiliśmy spotkać się w realu. xD Byłem naprawdę zaskoczony gdy z nią porozmawiałem. Dziewczyna przerosła moje oczekiwania:
-studia
-mila
-spokojna
-gaduła
Teraz gwóźdź programu czyli ja xD
25 letni przegryw bez wykształcenia do tego mega nieśmiały. Mimo, że bardzo mało mówiłem zapewniała, że rozumie moja nieśmiałość bo sama kiedyś taka była. Na pożegnanie nalegała by się spotkać ponownie co też potwierdziła na drugi dzień przez telefon. Mimo, że było mi bardzo głupio cieszę się, że się odważyłem spotkać.
Mimo wszystko martwi mnie trochę jej wykształcenie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Stwierdziła, że mimo mojego zakłopotania stwarzam przyjazna aurę przez co ona mogła być sobą. Boję się, że gdy będę sobą różnica pomiędzy nasza inteligencja będzie dość duża. Co do wyglądu to się nie wypowiadam bo nie jest moim priorytetem mieć piękną kobietę. Taka mała rada dla wszystkich z tagu #przegryw. Spróbujcie! Mimo, że moje #!$%@? się ujawniło jestem z siebie dumny. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #badoo #tinder #przegryw PS. Niema gowniaka
  • 44
@TaboretBezPoszycia: No to jak pedagogika to no offence, ale wiesz, to nie jest poziom żadnej politechniki, AGH, SGH, nie ta liga synek. Zresztą, studia to jedno, ogar to drugie. Znam dwie laski, co studiów nie mają, a są ultra ogarnięte, swoje działalności i to w wieku 22 lat już działają pełną parą. Podczas gdy pełno innych osób kończy studia w wieku 24 lat i dopiero szuka podstawowej pracy, no i co,
@TaboretBezPoszycia: No i co, że nie masz wykształcenia, ja ma inżyniera, zrobiłem go zaocznie wydałem na to ponad 25 tys PLN i wiesz co? Na nic mi się ten papier nie przydał, tylko to że starzy mogą się chwalić znajomym, ze ich pociecha skończyła porządne studia. Super. Jeśli masz łeb na karku to i bez wykształcenia daleko zajdziesz. Poza tym nigdy nie jest za późno na studia. Razem ze mną studia