Wpis z mikrobloga

@Axeer: Bo często na takich lekcjach osoba która uczy zadaje pytania lub prosi o zadawanie pytań, a dziewczynom byłoby głupio przed chłopakami. Zresztą nie wszystkie lekcje są dzielone. U nas było tylko kilka :D
  • 1
@cytmirka: Przecież i tak kazdy się wstydzi pytać xD Dla mnie nie ma różnicy czy słyszą mnie tylko dziewczyny, czy chłopcy także. Ciało to ciało, kazdy bedzie mieć z nim dużo do czynienia, teraz i w przyszłości.
No to zależy gdzie, u nas wszystkie lekcje były dzielone.
@Axeer: No właśnie nie, dziewczyny między sobą się nie wstydzą :D Ja w gimnazjum miałam wdż z katechetką i puszczała nam jakieś rakowe stare filmy z lat 80, ale w technikum wdż był bardzo na poziomie, pani często wychodziła z nami na lekcje na świeżym powietrzu, mówiła dosyć mądrze, nie oceniała nawet jeśli miała inne opinie. Nie wszystkie lekcje były też o seksualności, ale mieliśmy bardzo dużo o przebiegu ciąży, o
  • 0
@cytmirka: Kurde, to zazdroszczę w opór takiego WDŻetu.
U mnie raczej kazdy się wstydził pytać o cokolwiek, a jak nauczycielka mówiła o genitaliach czy seksie, to cala grupa siedziała ze spuszczoną głowa i głupimi uśmieszkami xD
(Mowię o podstawówce, jak cos)
@Axeer: No, w podstawówce to raczej nie da się tak na poziomie robić wdż, w gimnazjum też jeszcze tak chłopcy są w takim głupim wieku xD Dlatego się cieszę, że chociaż w technikum Pani nadrobiła.