Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 73
@lr_22: wygryz ale nie polykaj od razu, poloz na kaloryferze zeby go wysuszyc, jak ich nazbierasz kilka to na zime do mozdzierza, zmiel i masz zajebista przyprawe do zup, salatek czy kanapek
  • Odpowiedz
Apteka, kupujesz szczypczyki do kleszczy, łapiesz dziada jak najbliżej przy skórze, zdecydowanym ruchem wyciągasz. Nie kręcisz, nie gmerasz. Dziada topisz, ranę i ręce dokładnie dezynfekujesz. Obserwuj miesiąc czy nie pojawi się rumień. Tyle
  • Odpowiedz
@lr_22 Można go też zassać do pustej strzykawki xD Najważniejsze żeby Ci żadne jego resztki nie zostały tylko żeby usunąć całego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@lr_22 wykręć. Kręć opuszkiem palca w odwrotna stronę niż wskazówki zegara, nieprzyciskaj za mocno. Musi się tak z 5-6 razy o kręcić w lewo razem z głową, spoko tak mu karku nie skręcisz xD polecam po praktykować na kotach i psach
  • Odpowiedz
  • 1
Ja sobie wyjąłem kiedyś nitka, zrobiłem z niej lasso, zacisnąłem delikatnie na kleszczu i wyszedł bez problemu. Tylko kleszcza nie wyciąga się samym ciągnięciem bo one na prawdę mocno siedzą, a napina się średnio mocno nitkę a następnie wykręca i elegancko wyskakuje. Zdjęcie real foto :)
Cyslav - Ja sobie wyjąłem kiedyś nitka, zrobiłem z niej lasso, zacisnąłem delikatnie ...

źródło: comment_1595075311ORaFRjB8hfmHzFNZOzdj3u.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@lr_22: Ja sobie parę razy pensetą wyciągałam, za każdym razem wyszedł cały, ale jak się boisz, to w aptece są jakieś przyrządy do tego, ponoć banalne w obsłudze. I na jakąkolwiek metodę byś się nie zdecydowała, to zrób to jak najszybciej.
  • Odpowiedz