Wpis z mikrobloga

  • 0
Ja kiedyś testowałem 7dni i odpuściłem po pierwszej paczce. Powód bardzo prosty - #!$%@? dupą, normalnie jakby ktoś się zesrał obok ciebie xd i to nie tylko moja opinia. Idzie się napalic i w smaku nie jest takie zle. Czyszczenie nie jest uciazliwe, plus wygoda jak rozwalisz to wymieniają odrazu na nowe. Ja teraz korzystam z evype3 ale to jest taki słaby epapieros.
  • Odpowiedz
@Fioletoffylck: kiedyś próbowałem ale wkurzały mnie wycieki liquidów i konieczność częstego czyszczenia/wymiany grzałek, do tego po dłuższym używaniu był taki posmak spalenizny i przykry zapach, nie czułem już aromatu liquidu tylko właśnie te smrody. To było jakieś 3-4 lata temu, od tamtego czasu nie śledzę rynku e-fajek, być może w tym czasie pojawiły się doskonalsze rozwiązania.
  • Odpowiedz
@bitcoholic: plus dodam że iqos pozwolił mi rzucić normalne papierosy w 1 dzień :) epapieros tego efektu nie miał ponad 2 lata paliłem normalne plus efajke dla smaku :D a apropo czyszczenia iqosa też trzeba czyścić ale zajmuje to chwilę :)
  • Odpowiedz
@bitcoholic: Nie potrafilem sie najarac tym iqosem. Kumpel dal mi do testu to po spaleniu tego mini wkladu zajaralem fajke. Kosztuje tyle co faje , pomijajac fakt ze smierdzi niemilosiernie starym kaporem. Po czasie kupilem epapierosa i rzucilem zwykle od strzala, ponad rok juz nie jaram i wcale mnie nie ciagnie a elektryka pale jakas najslabsza moc, prawie nic , bardziej pale dla funu puszczania dymka bo spokojnie moge wyjsc
  • Odpowiedz