Wpis z mikrobloga

Siema Mirki. Kogoś interesuje start w kjs od kuchni? W marcu br. Kupiłem clio sport ph1. Mam zamiar relacjonować od podstaw pierwsze starty, opisy torów, przygotowanie auta oraz na co uważać i czego dopilnować aby móc się trochę pobawić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zainteresowanych zapraszam na insta: sliwaracing

Dzisiaj relacja z toru Kielce. Jutro tor jastrząb pod Radomiem ( ͡ ͜ʖ ͡)

Wołam #motoryzacja #samochody #hobby #wyscigi #kubica #sliwa
racing #kielce #radom
Qrwauj2137 - Siema Mirki. Kogoś interesuje start w kjs od kuchni? W marcu br. Kupiłem...

źródło: comment_1595055936RnMUEER8HaiyLf3SBPPYmQ.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
@#!$%@?: To KJSy jeszcze istnieją? Jakoś rok temu się interesowałem, to było to praktycznie martwe, raz na kilka miesięcy coś organizowano w jakiejś pipidówie, to dałem sobie spokój
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Zawsze chciałem mieć takie clio sport, nie wiem czy koniecznie na kjs, ale raczej jako auto do szybkiego pokonywania zakrętów na jakichś toyo albo innych quasi sportowych oponach. Jak się to prowadzi? Trzyma się pewnie w zakrętach czy raczej jest to mocny dupowóz, który dopiero po przeróbkach klei do drogi?
  • Odpowiedz
@tom1988: przejedź sie to sam ocenisz, nie mam porównania bo jeździłem wcześniej tylko pugiem 306 w bieda wersji, to że w kjs jeżdżą daje do myślenia. Każde auto do pojeżdżawek powinno mieć lepsze niż seryjne zawieszenie.

Pasy->fotel+ew kiera->opony->zawieszenie, hamulce, poliuretan

to są imo podstawowe mody
  • Odpowiedz