Wpis z mikrobloga

@troloking: Na pewno? z tego co kiedyś czytałem to cewki bez obciążenia raczej piszczą może się mylę. Czy to może mieć negatywny wpływ na sprzęt (oprócz dźwięku do tego się przyzwyczaję) czy bawić się w zwroty? Sprzęt działa dobrze podoba mi się tylko to piszczenie
@ShadowKos ciężka sprawa, ja mam della bistro 7590 z i7 i piszczały cewki od początku, doprowadzajac mnie do szaleństa, reklamowałam, przyszedł facet, wymienił całego kompa, płyta główna, całe bebechy i przestało... Na 2 dni, po dwóch dniach wróciło identycznie i już nie mam siły na wymiany
@ShadowKos a to nie jest w żaden sposób groźne, podziwiam tylko ludzi którzy potrafią to olac, mnie zawsze takie piszczenie, stukanie w nowym aucie czegoś.itp doprowadzają do szału;p
@jimmyF: Mam to samo (wrażliwy słuch) tylko ja mam tak że jak coś piszczy tylko i nie ma to groźnego wpływu na pracę czegokolwiek to to mogę zaakceptować. Przy graniu na tym laptopie to albo Muzyka w tle albo słuchawki. Jak nie ma obciążenia to nie piszczy jak gram i wentylatory się włączają to zagłuszają ten pisk. On jest mocno słyszalny jak zbliżę mocno ucho do klawiatury jak laptop jest na