Wpis z mikrobloga

@kontokontokonto: właśnie całe szczęście z tym VATem bo to jakby odpokutowuje za długąą wysyłke. Aczkolwiek od 4 lat kupuję rzeczy z chin i dawniej taki czas wysyłki to była norma. A ty kupiłaś coś równie wartościowego?
To bardzo miłe ze strony FIMI (xiaomi), że oficjalny sklep deklaruje wartość 20$, kiedy inny dużo mniejszy sklep z Korei bał się zadeklarować mi rzecz wartą 100$ na 20$. Chińczyk a Koreańczyk to chyba inne
@magawek: Cześć! piszesz, że "nie było wyboru 0045" ale zamawiałeś A.S.S.? czy konkretnie ten PostNL
U mnie do tej pory wszystkie A.S.S. to było 0045 (paczkomat 6533) a tu wczoraj LT...NL duże rozczarowanie a jeszcze większe obawy.
@magawek: Dzięki za odpowiedź, Jak dotąd ASS to był zawsze bezpieczny wybór. Ale już się obczytałem i wiem, że teraz ASS to nie zawsze 0045. Mnie to spotkało (NL) pierwszy raz.
Kiedyś, jak kupowałem więcej na Banggood to sporo przesyłek rejestrowanych szło właśnie PostNL jakoś dobrze to wspominam, zobaczymy co będzie tym razem
@fearless10:
Jak najbardziej w porządku. Dotarl. Wszystko sprawne. Wylatalem nim już 30km na te chwilę. I bez bugów. Moja sztuka dopracowana. Ale wiem że nie wygląda to tak kolorowo u innych. :)