Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@acidd: Dla teścia oglądałem różne od odbiorniki. Wg mnie te fergusony (ten z obrazka i ten i100s, taki z ala drewnem) powinny być ok. Dobrze byłoby sprawdzić w instrukcji czy jest opcja dodania linka do streama z palca.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mikuslaw: w sumie w obu da się dodać stacje ręcznie, wiec będą ok. Możesz sprawdzić czy oba wspierają Aac (kodek) bo na razie to jedyny stream radia nowy świat z akceptowalna jakością. Mało jest info na ten temat, ale wg będzie działać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@acidd: Wszystko, co ma radio na układzie frontier-nuvola (mediamarktowy peaq, hama, dual, grundig i inne), obsługuje vtuner (jeszcze nie poszedł u nich update, ale są w bazie, poza tym można dodać ręcznie), wszystko co ma możliwość ręcznego dodania streamu. Jest tego trochę, najlepiej podsyłaj kandydatów i będziemy sprawdzać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dudi_: Tak swoją drogą, to ja się nacialem na vtuner w denonie. Vtuner w pewnym momencie zaczął monetyzowac ruch na stronie i wymaga 3 USD rocznie za dostep od użytkowników Denona (i kilku innych firm, które nie zaplacily). A że mój AVR-X1000 ma swoje lata to Denon nie zrobi update z użyciem innego serwisu. Szkoda. Tym bardziej że nie da się stacji dodać z ręki.
Jedyna opcja to postawienie ycast-a u
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fafrocel: Zgadzam się, szału nie ma. U mnie na amplitunerze nie wyświetla ile Aac ma kbps, więc mogło się coś zmienić od czasu jak porownywalem. Jednocześnie Aac lepiej kompresuje dzwiek (choć wątpię że aż 3x lepiej). Tak zupełnie subiektywnie było lepiej.
Na tym streamie 96kbps było słyszalnie źle, na aac było jak z radia FM.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mikuslaw: można też odżałować te 3 dolary ;) Pioneer ode mnie kasy nie chciał, więc chyba się dogadali. Yamaha i peaq dostały update do innych agregatorów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dudi_: Niby to nie pieniądze, ale jakoś czułbym się przymuszany. Gdyby ta sytuacja była jasna od poczatku, jasne. A tak to jakoś głupio płacić kasę żeby dodać ręcznie radio, bo tylko do tego bym użył vtunera :).
No wlasnie, Yamaha jakoś mogła update zrobic, a Denon już machnął ręka bo sprzęt jest już wiekowy
@mikuslaw: Nie no, yamaha miała mega aferę z tego powodu, część urządzeń dostało update, część zostało z vtunerem. Generalnie $3 to coś, co można przeżyć ;)