Wpis z mikrobloga

@mojave: do normalnego komputera ogólnie słabizna, ani momentu ani prędkości... taki bajerek bardziej. Kartę graficzną czy płytę gł tym raczej prawidłowo nie dokręcisz/odkręcisz bo ani końcówka (pz1/ph1) w takim rozmiarze mini, nie ta ani siła nie ta... Może do laptopów? ja tego nie czuje, dostałem, robić tym się nie dało (wolę wkrętarkę malutką typu bosch ixo lub niebieskiego odpowiednika), i przekazałem dalej.
@mojave wysyłka dość długa mimo nazwy. Już lepiej z ali z AliExpress standard shipping. Na alipaczka PL masz statystki z porównaniem co obecnie szybciej przychodzi. Zwykłego pc ciężko będzie rozkręcać. Raczej do dronòw czy laptopów
Bosch Go jest spoko, na allegro chińczycy sprzedaja z chinskiej dystrybucji, kupiłem, polecam. Ale tylko wersje drugą!


@Wychwalany: oby, mam wersję pierwszą - nie wiem po co to jest zrobione, do niczego to. Ani do składania mebli, ani komputerów się nie nadaje, bo nie posiada sprzęgła ani regulacji obrotów, a obroty załączają się tylko pod naciskiem na sam bit-śrubkę, co w przypadku mniejszych śrubek jest problematyczne (np za mocno trzeba nacisnąć
@Wychwalany: oprócz tego że posiada włącznik z logo, obok przełącznika kierunku - to jak w nim się aktywuje, by się kręcił? też naciskiem na bit? Czujnikiem żyroskopowym na obrócenie ręką? czy jakoś inaczej? Bo na filmie nie widać, jak i czym aktywują kręcenie, wręcz nie widać by trzymał jakoś dłoń tak by sięgać do tego guzika

Bo to silne naciskanie na bita to największa porażka w V1 była...