Wpis z mikrobloga

ale mu #!$%@?ło od tego jutubowego dobrobytu, masakra ale po kolei

najbardziej mnie #!$%@?ła sprawa Przemka, może nie znacie jego historii ale postanowił budować dom z projektu Łukasza dla siebie, wstawiał materiały na youtube i szybko łapał suby jako, że opierał się na domu Łukasza, koniec końców Przemek dostał zlecenie budowy domu gdzieś koło Szczecina z projektu naszego celebryty - sam celebryta go chwalił dawno temu u siebie na kanale, mówił, że robi Przemek dobrą robotę - Przemek poszedł dalej i budował później kolejne domy aż w końcu wszedł z kimś w współpracę i postanowił robić swoje projekty tanich, małych domów więc siłą rzeczy stał się konkurencją dla naszego celebryty bo zaczął oferować swoje projekty - tutaj mam ubaw bo nasz celebryta wiele razy mówił, że przecież tego tortu starczy dla wszystkich ale tak naprawdę dupko zaczęło pękać bo pojawiła się konkurencja - co było kwestią czasu - ile można jechać na prostym projekcie, prostokąta, ile razy można pokazywać to samo?

no i tak się potoczyło, że siostra Przemka miała w Holandii wypadek i są problemy z ubezpieczeniem bo tam pracowała i mimo, że wypadek był chyba służbowym autem to coś tam Holendrzy niechętni do wypłaty, Przemo postanowił zrobić zbiórkę dla siostry na rehabilitację no i oczywiście jako nasz celebryta ma zasięgi to tam ludzie pisali o tej zbiórce, już mówili aby nie musiał o niej wspominać tylko aby ludzie się w komentarzach dowiedzieli - no wszystko #!$%@? banował, usuwał - ok kiedyś mówił, że on nie będzie kanału używał do zbiórek ale #!$%@? przecież nie musiał nic mówić - owszem mnie dupa boli tutaj i nie wierzę, że jego widzowie wyszli z pomysłem zbiórki ciężarówki dla naszego celebryty, po prostu zauważył, że ludzie będą skłonni się zrzucą no bo przecież z niego wielki budowlaniec, fachowiec - niedawno kupił kilka działek i niby mu na auto zabrakło, pamiętam jak starował ma początku ze swoim domem i miał tylko jedną działkę, później kupił obok a na końcu chyba kupił cały teraz łącznie z tym gdzie stoją kontenery i słup

co do jego słynnych konkursów budowy domów komuś za darmo to w mojej opinii nie są ustawione, po prostu on to sobie przekalkulował, że musi być w puli określona liczna projektów aby reszta finansowała budowę co jest logiczne a ludzie jak wiadomo z lotto hazard mają we krwi a może się uda - 100 projektów x ile tam 1900 zł to macie 190 000 zł więc po podatkach spokojnie można wybudować komuś dom za friko, zapłacić pracownikom i jeszcze zostanie kasy dla siebie, ile on tych swoich domów rocznie buduje 3-4? - teraz żyje głównie z youtuba więc wyrobił się na swojej bajerze, niestety swoją bajerą urzekł widzów

na youtube jest jeszcze kanał Marcin Buduje - w mojej opinii ciekawy kanał, robi dobrą pracę tynkarską, również pokazywał tynki dla projektu celebryty, pamiętam jak wyśmiewał Kawę (nie powiedział wprost, że to on ale po prostu Marcin miał ubaw, jak niektórzy #!$%@?ą się z małą kielenką, wiaderkiem, młoteczkiem i poziomicą - nie mówię tutaj o zwykłych ludziach tylko o fachowcu na budowie który #!$%@? bloczek za bloczkiem - tutaj link https://youtu.be/0owvE71p9PA?t=69

na youtube jest jeszcze kanał także dobrego fachowca i nazywa się Tomasz R. - niestety Tomek jest chyba bardzo uczulony na komentarze, jakiekolwiek złe słowo i za mocno się tym przejmuje bo cała jego masa świetnej i fachowej roboty od czasu do czasu jest usuwana - kasuje po prostu swoje flmy a tam naprawdę jest sztuka budowala, gdzie odrobina zasięgów to byłby kanał o budownictwien najwyższje jakości, ręczna obróbka więźby w jego wykonaniu jest perfekcyjna - link do kanału https://www.youtube.com/channel/UC4ahPRJzpv4QAa4hJ5b2EDg

co ciekawe Tomasz miał na swoim kanale filmik ze swoich wybudowanych domów i na jednym z nich był screen domu podpisane, że na podstawie tego domu powstał domza150tysiecy czyli albo obaj panowie się znają albo nasz celebryta nie powiedział nam prawdy jak to było z jego projektem, czy się obudził w tych swoich znienawidzonych Niemczech i wpadł na ten projekt czy od kogoś go zerżnął

na youtube budowy pokazuje także Patryk Skydive, on też wybudował swój dom sam i robi teraz prace dla kogoś i on także nie miał problemu aby udostępnić apel Przemka z pomocą dla siostry, tylko nasz celebryta jebnął na wszystkich focha bo przecież on jest

dla mnie to jest po prostu cwaniak, skuteczny bajerant, jego fachu nie oceniam, coś tam wie, coś tam umie ale czasem coś zaczyna i później to z kanału znika - słynna maszyna do przycinania otworów okiennych - a nie lepiej może po prostu #!$%@? od razu wszystko ładnie budować równo na wymiar mając piłę do ciecia - nie nie gadajcie, że się na da - quad za tyle kupiony i #!$%@?ł, rozebrał i leży w garażu aby na zimę robić odcinki bo trzeba wyświetlenia łapać, chwytak do koparki do bloczków plus siłowniki - a nie lepiej po prostu nauczyć się z ciężarem jeździć, chwytać i przestawiać? - teraz kupił HDS i oczywiście za krótki wysięgnik do wiązarów bo chce przyoszczędzić na montażu, teraz sobie obsiał teren trawą na którą będą psy robić więc trzeba będzie zakupić coś do sprzątania gówien

a już ten pomysł aby gdzieś na survival jechać to naprawdę boki zrywać - od razu niech sobie zakopią ze sto skrzynek energoli i colki

Pawła pożegnał bo zdarzył mu się wybryk pewnie z alko, Darka #!$%@?ł bo go okłamał, że umie robić izolację styropianem, Wiktor ogarnięty ale też mi coś nie pasuje i go niedługo pożegnamy ale nie z powodu, że coś odwali tylko, że stanie się dla celebryty niewygodnym pracownikiem a na filmach pewnie usłyszymy, że Wiktor poszedł do lepszej pracy, na swoje a celebryta nie mógł spełnić jego wymagań finansowych, chętnie bym od wszystkich trzech posłuchał jak to jest naprawdę z naszym celebrytą, ile ściemnia a ile w tym wszystkim prawdy - Kawa to dla mnie statysta i zdania nie zmienię, taki aktor co czegoś się tam nauczył ale to dla mnie nadal w tym świecie trzeba mieć statystów dla swoich produkcji aby była oglądalność, w końcu to kuzyn jego żony, pamiętam zbiórkę na auto dla niego - no wielki szefu nie pomógł tylko "jakiś" widz wpadł na pomysł

celebryta miał dobrą myśl, dobry pomysł na siebie, wszystko mu się udaje - spoko ale gdzieś przy tym wszystkim wyszła jego prawdziwa natura i tym zraził do siebie wielu ludzi, na youtube jest wiele kanałów o budowie ale chyba niektórzy są za bardzo spokojni, nie mają bajery i nawijania makaronu na uszy jak ten celebryta, cóż Łukaszek nie wyjdzie na tym wszystkim dobrze, coś się fajnie kiedyś zaczęło ale nastąpi srogi upadek na łeb z tego sufitu ale to tylko pokazuje jak coś wpływa na zwykłych ludzi ale taka natura, nie zapominajmy, że handlował na bazarku a tam wiadomo, że trzeba mieć dobrą bajerę

zresztą sam wykop go nakręcił i wybił jak robił pierwsze materiały o czym sam mówił

#domza150tysiecy #lukaszbudowlaniec
  • 30
  • Odpowiedz
@astri: być może. Ja od jakiegoś czasu raczej już nie skupiam się co tam gada tylko podpatruję samo wykonawstwo poszczególnych prac, które mnie dotyczą (buduję się, więc wiedza się przydaje) i jeśli o to chodzi to twierdzę, że przekazuje bardzo dużo wiedzy (dla mnie jako laika w tych tematach) i ciekawych sposobów na pracę za co akurat jestem wdzięczny :)

Reszty nie oceniam. Ma jakiś plan na siebie (nawet jeśli
  • Odpowiedz
@astri: widzę szkalowanko byznesmena budującego domy za 150k, plusuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chłop ma problemy z tym, że żadna krytyka do niego nie przemawia i za każdą próbę wytknięcia mu błędu, czy napisanie że coś można zrobić lepiej/prościej/szybciej jest ban. Zastanawiam się tylko za co Kogut wyleciał
  • Odpowiedz
@krabozwierz: nie szkalowanko, to moja opinia i przemyślenia i po prostu widzę jakim on typem jest ale póki kasuje każdy niewygodny komentarz to nikt inny na oczy nie przejrzy, dużo widzów zaślepionych jest i to mu kiedyś bokiem wyjdzie

teraz powinien otworzyć poradnik dla hodowców psów - oj kupił sobie dwa pieski, jakie słodkie filmiki, jakie fajne, miodzio
  • Odpowiedz
@astri: fajnie, ale co nas to? Zazdrościsz czy jak? Nie udostępnił zrzutki bo to JEGO KANAŁ ¯\_(ツ)_/¯
Szok, niedowierzanie, no nie? A jednak!
Zrobił zrzutę na HDS'a i ludzie mu go sfinansowali? No cóż, nikt Ci nie kazał płacić. Im też nikt nie kazał płacić. Wiec o co masz ból dupska?
Za co chłopaki wylatywali? A co Cię to w sumie? Jego firma i może sobie zatrudniać i zwalniać kogo
  • Odpowiedz
@astri oglądałem go jakieś dwa lata temu. Wtedy miał ciekawy content. Jak zaczął wrzucać filmiki z wyjazdów i z jakiegoś kontenera to stwierdziłem, że skończyły mu się pomysły na kanał. A budując cały czas ten sam dom to nie pojawiają się jakieś nowe wyzwania i poważne problemy, tylko wprowadza małe modyfikacje Do swoich rozwiązań.
Z tego co piszecie to za chwilę będzie robił streamy jak idzie do łazienki za potrzebą, a
  • Odpowiedz
ja oglądam w miarę regularnie, pod warunkiem że Kawa nie trzyma kamery. tego gościa to nie mogę zdzierżyć. :D
wydaje mi się, że rzeczywiście Łukasz jest troszkę niesłowny. Szumnie zapowiadany remont quada, na którego niby teraz nie ma czasu (może rzeczywiście) ale to nie jedyny projekt który został "zapomniany", na wiele rzeczy które mówi trzeba brać poprawkę.
  • Odpowiedz
@astri: owszem, staram się go oglądać regularnie, może bardziej lub mniej się na tym skupiam. Podoba mi się wiele rzeczy w tym co robi, trochę mu zazdroszczę głowy na karku ale nie cisnę go w necie za to, że się dorobił. No kufa, typowo polskie cebulackie zachowanie...

@ejdier: Co ty gadasz, przecież akcja z quadem była zaplanowana po to, by farys mu urządził warsztat ( ͡
  • Odpowiedz
@Sckb: nie cisnę go za to, że się dorobił tylko jakim człowiekiem się okazał a okazał się zwykłym bucem, tylko on wszystko najlepiej robi, wszystko on wie, napisz chociaż słowo uwagi to ban, żyje w swojej bańce myśląc, że jest wszechwiedzący - otóż #!$%@? nie jest
  • Odpowiedz
Co by nie mówić jakiś pomysł na siebie miał i go realizuje z dosyć dobrym skutkiem bo w krótkim czasie widać sporo inwestycji i postęp.
Jak tam jest faktycznie to tylko wiedzą osoby, które z nim i dla niego pracowały bo film to tylko jakiś wycinek w którym widzimy to co mamy widzieć, a ostatnimi czasy tych filmów coraz mniej.
Wiele planów i realizacji miało być jak chociażby wspomniany survival czy prace
  • Odpowiedz
@krabozwierz: pamiętam jak rok temu mu Paweł rył tym kilofem w ziemi jak kopali ławy i była zbita skała a później mu podziękował bo mu numer odwalił, parodia traktowania pracownika
  • Odpowiedz
@astri: Dlatego właśnie tutaj wychodzi jego januszostwo. Wykorzystać pracownika do cna, zapłacić jakiś ochłap, a jak pracownik pójdzie po rozum do głowy, to go wywalić z roboty
  • Odpowiedz
@krabozwierz: ano znalazł jednego co mu odpowiada takie coś, znalazł młodego ogarniętego i ich może samych na budowie zostawić, on coś tam pojeździ koparką, pozałatwia i tak trzy domy na rok wybuduje a patrząc tak z boku to taki Kawa zarabiając minimalną krajową 1900 zł na rękę (a wiadomo, że podobno mu więcej płaci) to rocznie go kosztuje z 43 000 zł więc on by musiał z 10 takich domów
  • Odpowiedz
@astri: ale nadal to jego kanał. On usuwa komentarze pod swoimi filmami. O co Ci chodzi? Nie chcesz to nie oglądaj i nie czytaj komentarzy, proste.
  • Odpowiedz
@astri: Dzięki za polecenie innych na pewno bardziej uczciwych kanałów o tematyce budowlanej.

Co do naszego pseudo Majstra. On to jest tak jak te jego shadow bany (o których pewnie połowa komentujących nie wie) - taki złośliwy, wredny człowieczek, co ci nigdy całej prawdy nie powie. Ile to razy na tych jego filmach słyszałem, że dana metoda jest na 100% pewna i najlepsza, gdzie po kilku sezonach robił całkiem inaczej.
  • Odpowiedz
@Scottie-33: ja teraz głównie oglądam kanał Sam Buduję Dom bez Kredytu, koleś jest pocieszny, wydaje masę na gadżety, markowe sprzęty ale jest autentyczny w tym co robi https://www.youtube.com/c/Sambuduj%C4%99dombezkredytu/videos

jest też kanał Co Dziś Robimy - głównie z wykańczania domu celebryty

u celebryty nic nowego się nie dowiemy na temat budownictwa, montaż wiązarów własnym HDS? no proszę Cię... niby ma budować jakiś inny dom ale na początku swojego kanału już kręcił
  • Odpowiedz