Wpis z mikrobloga

@Sercem_Wycinane: Akcje na giełdzie, udziały w ramach crowdfundingu, forex, ETF-y, kontrakty terminowe, metale szlachetne, produkty strukturyzowane.
W banku realnie tracimy i nie zapowiada się na zmiany
  • Odpowiedz
@Sercem_Wycinane: Może będziesz mieć szczęście i zaufana osoba obróci Twoją gotowizną na zasadzie co miesięcznej wypłaty z obrotu Twoimi środkami. Przy 30 tyś to jakieś 24 000 rocznie zarobku.
  • Odpowiedz
@YTONGYTONG: Jak chcesz to daj do banku albo komuś z anemią psychiczną.
Albo się zarabia albo się kisi kasę i inflacja ją zżera.¯\_(ツ)_/¯
Są jeszcze hazardziści ale nie znam nikogo kto by się na tej formie dorobił, raczej stracili i mają pretensję do wszystkich ale nie do siebie samych.
  • Odpowiedz
@FulTun: ok, to dam Tobie tyle ile będziesz chciał, jeśli oferujesz gwarantowany zysk 80% z pełnym zabezpieczeniem kapitału, to jestem jutro we wskazanym przez Ciebie miejscu. Zyskiem dzielimy się na pół, to jak?
  • Odpowiedz
ok, to dam Tobie tyle ile będziesz chciał


@YTONGYTONG: Mi nie jest potrzebny dodatkowy obciążnik inwestycyjny by spędzać dodatkowy czas przysłowiowych 2 minut w inwestycjach bo ten czas mam w harmonogramie dnia przeznaczony na odpoczynek i relaks po całym dniu klikaniu w oferty, pocztę, statusy i tym podobne.
Zainwestuj z głową jak pisałem w poście samodzielnie w Akcje na giełdzie, udziały w ramach crowdfundingu, forex, ETF-y, kontrakty terminowe.
Miło że chcesz
  • Odpowiedz
Warto wymienić 30 000 PLN na USD i odłożyć na jakąś lokatę/ konto oszczędnościowe czy to jest za mały kapitał zeby w ogóle się fatygować? I może ma ktoś coś do polecenia gdzie mogę to zainwestować.


@Sercem_Wycinane: kup różne waluty, zawsze to lepiej niż 100% oszczędności trzymać w złotówce. Teraz np dolar spadł z 4,10 do 3.80.
  • Odpowiedz