Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mam #tvbox #mecool m8s pro L i chciałbym dokupić do niego #soundbar (jaki polecacie do 300pln?)

Na logikę - zeby go podłączyć do 'tv' to muszę puścić dzwiek z boxa do soundbara a obraz przez hdmi do tv prawda? Czy jest inna opcja podłączenia ktora na pierwszy rzut oka nie powinno działać m box - tv - soundbar?

Z drugiej strony - pchac sie w podłączenie bluetooth czy aux? Bo raczej inaczej tego do boxa nie podłącze
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wzr1one: za 300zl to nie znam nic co można by polecić, chyba tylko głośniki fenda r25/r30 (+ dac jeśli tv nie ma wyjścia rca)

Najlepiej przez tv wszystko podpiąć ( ͡º ͜ʖ͡º) zwłaszcza jak masz więcej źródeł dźwięku czy oglądasz naziemna, mniej zabawy. Ten mecool i tak chyba nie ma innego wyjścia audio niż optyk.
Ja jestem staromodny i kabel dla mnie pewniejszy ( ͡
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wzr1one: a tv? Powinien mieć optyk albo rca, podłącz hdmi do tv i stamtąd wyprowadz dźwięk do głośników i będzie ok ( ͡ ͜ʖ ͡)
@wzr1one: ja w zeszłym roku kupiłem soundbar sharp ht-sb110 w zasadzie tylko po to żeby było cokolwiek słychać, bo głośniczki w moim starym tv to jakaś żenua. Jak dla mnie sprawdza się dobrze z tym, że mam mały pokój. Płaciłem coś koło 300 zł, może da się coś podobnego kupić, pewnie wszystko za te pieniądze to jeden wuj w innym opakowaniu.