Wpis z mikrobloga

#!$%@? gipsuje już pokój z 2 tydzień i 2 ściany zrobione dobrze a kładłem gips na farbę strukturalną bo miałem jej dość tu jakieś dziury w ścianach po 3 krotnym gipsie na ścianie i wybrzuszenia
Chciałem zrobić po taniości wie ktoś czy w Chinach sprzedają papier 500 żeby było gładkie jak szkło? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Te z Castoramy czy z Leroy Merlin #!$%@? się i kto to widział taką inflację 6zl za papier 20/20cm kupiłem 3 i już więcej nie kupię
A takie cuda w Chinach wypatrzyłem super sprawa farba się nie wylewa

https://a.aliexpress.com/_dZwrz29
Macie coś fajniejszego w atrakcyjnej cenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#remontujzwykopem
#remont
#kapitanbomba
#heheszki
#aliexpress
#gips
#gipsboners
#ubytkinametrazu
#gipsowanie
#czosndog
  • 12
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Patus_Michal_Pol: skad jestes? Ja ostatnio robilem gipsy i gladzie u siebie. Uzywalem do szlifowania 3m cubitron (fakt ze krazek fi150)
Gipsy szpachlowy p150, gladz p220-caly pokoj zrobilem a papier dalej nie do #!$%@? (ponoć posypka z cyrkoni) jak jestes z Katowic to moge Ci dac po krążku
  • Odpowiedz
@Patus_Michal_Pol to rób podwieszany opuść 20 cm żeby nie było zaokrągleń, zagruntuj zaciągnij łączenia twarda szpachla z klejem i wtop siatkę, później jeszcze raz szpachla i na koniec gładź, jak masz dużo dziur na ścianach i nierówności to możesz nawet dać siatkę jak na elewacje po całości i wyrównać klejem, później szpachla i gładź szlifowanie po pierwszym razie 100 z grubsza po 2 razie 120 i jak już jesteś strasznie wymagający
  • Odpowiedz