Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@ColdMary6100: za dużo w tym trzecim sezonie. Odniosłem wrażenie że pierwsze dwa jakby przespali jeśli idzie o fabułę, a w trzecim nagle chcieli zawrzeć wątki którymi można by spokojnie kolejne dwa sezony obdzielić. Ilość rzeczywistości i wersji postaci rosła tam wykładniczo, a im bliżej końca tym większy bajzel. Osobiście rozczarowany byłem tym sezonem. Coś jak 8 sezon gry o tron - za dużo i za szybko.
za dużo w tym trzecim sezonie. Odniosłem wrażenie że pierwsze dwa jakby przespali jeśli idzie o fabułę, a w trzecim nagle chcieli zawrzeć wątki którymi można by spokojnie kolejne dwa sezony obdzielić. Ilość rzeczywistości i wersji postaci rosła tam wykładniczo, a im bliżej końca tym większy bajzel. Osobiście rozczarowany byłem tym sezonem. Coś jak 8 sezon gry o tron - za dużo i za szybko.


@Knightlord: też mam zdanie że powinni
pierwszy sezon mi się podobał, ale potem stało się to tak nietrzymającym się kupy gównem bzdur, że ostatniego sezonu jeszcze nie ruszyłem.


@m0rdeczka: Ale mówimy o Dark, czy o Domu z Papieru? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Generalnie w Dark wszystko się doskonale trzyma kupy i na koniec jest wyjaśnienie praktycznie każdego wątku i akcja składa w jedną całość.
@daweo: ale ja nie odbieram zupełnie logiczności temu serialowi ani tego że twórcy popełnili jakiekolwiek błędy. W poprzednich 2 sezonach scenarzysci zrobili takie arcydzieło że ja mam do nich kompletne zaufanie że w 3 też nie ma żadnych dziur logicznych.

Po prostu dla mnie 3 sezon miał trochę za wysokie progi dla mnie i nie czerpałem z niego aż takiej radochy jak z poprzednich dwóch. Gdyby fabuła w końcówce szła 2x