Wpis z mikrobloga

@balbinkowy: Nie ma lokalnych dostawców? Na bezprzewodowym gorzej sie gra, i jak dużo pobierasz to np w plusie stopniowo ograniczają prędkość do 10Mb, 1Mb aż wreszcie 500kb.
  • Odpowiedz
@Zrzyck: no jacyś są, ale te firmy nic mi nie mówią i nie chcę wtopić na jakieś gówno :(

@zxc0: no na moim osiedlu nie ma światłowodu od orange niestety

@mzuczek: i jak to praktyce śmiga? nie sprawdzałem dla firm jeszcze, może to jest opcja
  • Odpowiedz
@balbinkowy: mówisz, że nie chcesz się wtopić w gówno, a chcesz mieć UPC/Multimedia xdxd
Na tagu co chwile "UPC też nie macie internetu? -Też nie mam, Multimedia"
  • Odpowiedz
@balbinkowy: w zależności od lokalizacji. Mi zależało na dużym uploadzie. Zazwyczaj wszędzie gdzie jest LTE na routerze B525 osiągam minimum 50/20. W lepszych lokalizacjach jest 100/50. Ogólnie polecam ten router, bo na agregacja i można też częstotliwości wybierać
  • Odpowiedz
@balbinkowy: nie wiem gdzie dokładnie na krzekowie mieszkasz, ale możesz sprawdzić http://www.vspace.pl/internet/, mają tu kable poprowadzone, sam czekam na info czy da radę założyć światłowód.

Spróbuj może też pomęczyć Orange, kable mają wzdłuż Szerokiej położone, jeżeli mieszkasz na osiedlu to całkiem możliwe, że szybko je przyłączą.
  • Odpowiedz