Wpis z mikrobloga

Mirki,

zgłosiłem zwrot towaru na aliexpress, który w tej aukcji był darmowy. Dostałem link, że ok i proszę kliknąć, aby dostać etykietę zwrotną.

Tam dostałem tylko to co poniżej, ale żaden sms nie przychodzi. Ali nie rozumie chyba o co mi chodzi, bo po prostu po raz kolejny przysyłają to samo.

Czy ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać?

#aliexpress #aliexpressmobile #itemyzchin #zakupyzchin #pytanie
Wloczykij2 - Mirki,

zgłosiłem zwrot towaru na aliexpress, który w tej aukcji był d...

źródło: comment_1594737856OrgDGLnu1YUwThw6XbHbvy.jpg

Pobierz
  • 18
życzę szerokiej drogi jak ktoś tu trafił. kodu nie dostałem. na maile nikt nie odpisał. support mówił, że zajmie się sprawą a jedyne co to skończył się czas "dispute" i jestem w plecy kasę, a kupujący już nie chce przyjąć zwrotu. także tego.
@Artituti: hej, odpisali mi w końcu z inpost coś tam, żebym nadal kurierem. Zaniosłem na punktu i nadałem, ale nie dostałem jakiegoś kodu i majfrend zakwestionował, ze mu wysłałem. Zgłosiłem to potem jako chargeback z kredytówki i w taki sposób dostałem kasę.

Co się stało z przesyłka to już nie wiem. Jednak już kilkukrotnie zwracałem tak przesyłki i tylko raz miałem ten problem
@Wloczykij2: Dzięki za odp. Jak się okazało nie musiałem zwracać bo znalazł się chętny do kupna. Jednak dobrze wiedzieć, że taka sytuacja choć się zdarza to nie jest standardowa. Wesołych Świąt.
@barbarianAx ogarnąłem, ale i tak zwrot nie nadany. sytuacja była taka, że po 2 tygodniach zwrot magicznie pojawił się w aplikacji inpostu (mimo że na aliexpress anulowałem ten zwrot)