Wpis z mikrobloga

Założyłem tindera i mam jakieś lajki, ale żeby je zobaczyć, piszą ze muszę mieć Tinder gold. Każdy użytkownik to ma? To takie must have?
#tinder
  • 7
  • Odpowiedz
@Okeoke: Tak, każdy tak ma. Jeżeli wykupisz GOLD to widzisz kto ciebie polubił i możesz od razu też polubić te laski i będziesz mieć natychmiastowe pary. Jednocześnie jest tak, że laski, które ciebie polubiły i spełniają twoje kryteria (wiek, odległość, które sobie ustawiłeś) to po polajkowaniu ciebie pojawią ci się na początku propozycji kobiet do polajkowania. Czyli jak je polajkujesz dając w prawo to też masz parę. Raz dla próby
  • Odpowiedz
@sralpies: gold jest bardzo spoko z tego względu ze nie musisz lajkowac od razu laski ktora Ci sie podoba a ona polajkowala Ciebie. Ja np rozmawiam max z 2 dziewczynami na raz, bo po prostu na wiecej nie mam czasu. A jak mam juz w parze dziewczyne to albo uniesie sie honorem i mi nie odpisze jesli ja napisze np po 2 tygodniach od sparowania, albo usunie mnie z pary
  • Odpowiedz
@TonyP: słusznie, że ograniczasz ilość par. Ja akurat jak działałem to maksymalnie ciągnąłem 4-5 tematów jednocześnie bo przy większej ilości już trafiłem kompletnie rozeznanie, z którą o czym gadałem.

Ale też w tym co napisałeś jest pewne niedociągnięcie. Otóż panny często mają kilkaset gości na liście, którzy je polubili i jak ty jej pierwszy nie polubisz to wyświetlisz się jej np. dopiero w czwartej setce kandydatów. A jak ją polajkujesz
  • Odpowiedz
@sralpies: ja mowie o sytuacji gdy widzisz, ze fajna panna Cie polajkowala to wtedy Ty nie musisz jej lajkowac od razu zeby miec pare, mozesz to zrobic kiedy chcesz i pisac do niej tego samego dnia.
  • Odpowiedz