Wpis z mikrobloga

@Thomas_Szasz: taką prawda. Większość wyborców PiS jak zapytasz co dobrego dla nich zrobili to powiedzą że dostali 500+ lub 13 emeryturę. Nie interesuje ich już skąd się te pieniądze wzięły ani co innego zostało zrobione. Ważne, że dali. Zapytasz o Trzaskowskiego to będą krzyczeć o pedałach.
  • Odpowiedz
@RHarryH: Prawda jest taka, że wyborcy PiS nie będą głosować na PO czy Trzaskowskiego, bo wyborcy tego Pana nimi gardzą, nazywają ich wieśniakami, biedakami i menelami. Jasne, 500+ swoje zrobiło, ale ten spór jest znacznie, znacznie bardziej złożony.
  • Odpowiedz
@Thomas_Szasz: To też jest efekt propagandy prowadzonej przez PiS. Trzaskowski ciągle był określany jako "prezydent elit", którego nie interesuje prosty lud. Duda i PiS kreują się na dobrych wujków, którzy dbają o biednych, uciemiężonych i zapomnianych przez władze. Realizuję to też przez propagandę strachu. Bazują na najbardziej prymitywnych emocjach. Ile jest w tym kraju gejów i lesbijek? Mały procent. A obserwując co się dzieje odnosiłem wrażenie, że to jakaś fala
  • Odpowiedz
To też jest efekt propagandy prowadzonej przez PiS.


@RHarryH: Owszem, też, ale ja po swoich rodzicach widzę ile nienawiści jest w nich do wyborców PiSu. Widzę też poziom debaty publicznej, pocięte plakaty, groźby. Ja tę niechęć rozumiem, też ją czuję, ale staram się nie dawać temu upustu. Po drugiej stronie też są ludzie, jacy by nie byli. ¯\_(ツ)_/¯ To nie jest dojrzałe, ani demokratyczne.

Bazują na najbardziej prymitywnych emocjach. Ile
  • Odpowiedz
@Thomas_Szasz: We mnie też rodzi się złość do wyborców PiSu. Ale nie dlatego, że znowu wygrali tylko że nie dostrzegają albo nie chcą dostrzec tej wielopłaszczyznowości problemu. Dla nich wszystko wydaje się być zerojedynkowe. Ale tak jak Ty staram się tłumić w sobie i szanować każdego człowieka, bo to nie ich wina, że piorą im mózgi. TVP jest stacją najpopularniejszą i najbardziej dostępną dla większości rodaków wliczając Polonię. Dlatego też
  • Odpowiedz
@klauiel ja głosowałem na Dudziaka bo to głos przeciw lpg i ciapuchom oraz bilderbergom czyli masonom. No i żeby soroszek wtopił kase w wychowanka bez rezultatów. Socjale mnie nie interere
  • Odpowiedz