Wpis z mikrobloga

Komentarz wydaje się zbędny:

Wykształcenie:
Wyższe 66:34 Trzaskowski
Średnie 50:49 Duda
Zawodowe 74:25 Duda
Podstawowe 77:23 Duda
Wiek:
Grupa 18-29 65:35 Trzaskowski
Grupa 30-39 55:45 Trzaskowski
Grupa 40-49 55:45 Trzaskowski
Grupa 50-59 60:40 Duda
Grupa 60+ 62:38 Duda

Grupy zawodowe:
Student 70:30 Trzaskowski
Usługi 56:44 Trzaskowski
Kierownik/Specjalista 68:32 Trzaskowski
Właściciel firmy 67:33 Trzaskowski
Bezrobotni 65:35 Duda
Emeryt 64:36 Duda
Robotnik 66:34 Duda
Rolnik 81:19 Duda #polityka
  • 55
  • Odpowiedz
@widme: No dobra i co z tego? To było wiadomo już przed wyborami. Wszyscy wiedzieli na jakiej planszy grają.

"Celem wojny nie jest smierć za ojczyznę, tylko sprawienie żeby tamci umarli za swoją" a tymczasem szóste wybory #!$%@?, ale w KO samopoczucie świetne, mają oto nowego lidera dla całej, powtarzam - CAŁEJ opozycji. Następnym razem to już musi się udać.

Tymczasem KO to dziś twór trwale niezdolny do zdobycia władzy.
  • Odpowiedz
Ktoś mi wyjaśni czemu akurat rolnicy są tak za Duda?


@Toolos: Bo to w większości debile. Obejrzyj sobie taki program Rolnicy z Podlasia to się przekonasz.
  • Odpowiedz
@widme: ale to jest #!$%@?, tyle rolników za Dudą - a u mnie na wsi cała rodzina na Trzaska, sąsiedzi tak samo, kolejne 2 domy dalej tak samo - a z danych taka wielka różnica wynika :o
  • Odpowiedz
  • 0
Studenci nie dziwią, młodzi w wielkim mieście we wszystkich media społecznościowych mają przedstawione skrajnie piękne życie na zachodzie i myślą że jakby Trzaskowski wygrał to byłoby tak samo.
Co do studiów- reakcja ludzi kiedy ktoś chce iść na studia-hehe będzie mi magister burgery podawał, Mac już na was czeka
Reakcja kiedy wykształcenie wyższe zagłosuje na Trzaskowskiego- no wyższe czyli mądrzejsi, tylko tacy na Trzaskowskiego, długopisa debile wybrali
  • Odpowiedz