Wpis z mikrobloga

Komentarz wydaje się zbędny:

Wykształcenie:
Wyższe 66:34 Trzaskowski
Średnie 50:49 Duda
Zawodowe 74:25 Duda
Podstawowe 77:23 Duda
Wiek:
Grupa 18-29 65:35 Trzaskowski
Grupa 30-39 55:45 Trzaskowski
Grupa 40-49 55:45 Trzaskowski
Grupa 50-59 60:40 Duda
Grupa 60+ 62:38 Duda

Grupy zawodowe:
Student 70:30 Trzaskowski
Usługi 56:44 Trzaskowski
Kierownik/Specjalista 68:32 Trzaskowski
Właściciel firmy 67:33 Trzaskowski
Bezrobotni 65:35 Duda
Emeryt 64:36 Duda
Robotnik 66:34 Duda
Rolnik 81:19 Duda #polityka
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@widme: no zaskoczenie... Ludzie, którzy mają najmniejsze doświadczenie życiowe i zawodowe, z kompleksami związanymi ze swoim pochodzeniem, zagłosowali mamieni bajką, że będziemy tacy fajni jak na zachodzi ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@widme: wygracie jak zaczniecie szanować drugą stronę i coś jej zaoferujecie, bo jak na tę chwilę wyzywacie od debili. Głosów nie weźmiecie z kosmosu, musicie do siebie przekonać. hasłem "#!$%@?ć pis" zwiększycie ilość swoich głosów? na razie widzę grupę butnych ludzi
  • Odpowiedz
@bullsh1t: To czemu Polacy wyjeżdżają za granicę a jakoś Niemców przyjeżdżających do Polski na dłużej niż 2 tygodnie nie widać?
Sam nie popieram lgbt, imigrantów itp ale jednak byłbym w stanie to zaakceptować w zamian dostając normalne życie na poziomie niż unosić się honorem i żyć ze świadomością że państwo zabiera mi znaczą część wypłaty na zrobienie wyborów które się nie odbyły XD
  • Odpowiedz
@GrafikaUltraHaDe: Nie, bycie debilem to bycie debilem i tyle, dres stojący nocą pod sklepem jest takim samym scierwem jak pakistanczyk na dworcu w Berlinie
U nich jest ten problem i u nas też, problem w tym że u nas dostaniesz w ryj od polaka a u nich od kogoś z innego kraju, dla straconych zębów różnicy to za bardzo nie robi
  • Odpowiedz
@Eli_Cohen: tu raczej on cie tak zaorał ze jedyne co dales rade wyprodukowac to jakies memlanie pod nosem o tym ze bys tez go zmasakrowal ale eee yyyy no nie moge teraz akurat i nie zrozumiesz mnie... xD
  • Odpowiedz