Wpis z mikrobloga

@dziki_dziki: #warzone krok od zwycięstwa, niestety musiałem się zadowolić drugim miejscem w BR solo, ja wiem że wiele osób zagrałoby to lepiej, ale w końcowym etapie są zawsze duże emocje i popełnia się błędy lub nie widzi się pewnych rzeczy na ekranie. Mimo wszystko chciałbym podzielić się końcówką rozgrywki bo wcześniej była sama nuda - dozbrajanie się, skradanie i jechanie jeepem przez pół mapy.
  • 14
@dziki_dziki to Twój styl gry, że płyty uzupełniasz dopiero jak jesteś w ukryciu? Pytam poważnie, bo dopiero zaczynam zabawę z #warzone i pewnych zachowań dopiero się uczę.
P.S. Niezłego miałeś farta z tym lemingiem obok którego przejechałeś Jeepem - ziomeczek nawet się nie połapał, że jedziesz.
@Klaatu_barada_nikto: w tej grze wszystko słychać co wróg robi i zajmuje to czas, więc wkładam je dopiero jak mam pewność, że jestem w takim miejscu, żeby bezpiecznie to zrobić, w domku ich nie wkładałem, bo liczyłem, że gość do mnie zejdzie, a chciałem go zaskoczyć i nie chciałem robić hałasu wkładając kevlar.
@Poortland: pojawia mi się to strasznie losowo, do tej pory nie mam pojęcia od czego to zależy, raz są raz nie ma i do tego w grze tego nie widziałem, a już na zgranym filmie jest, może za jakiś czas znajdę rozwiązanie w czym problem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dziki_dziki: ciężko powiedzieć u mnie po zmianie karty graficznej z gtx 1050ti na gtx 1660 super się to wzięło, możliwe bardzo że to przez błędne napięcia w zasilaczu ale tak to ciężko powiedzieć.