Wpis z mikrobloga

  • 0
Mirki,

Kupiłem sobie jakieś budżetowe #rolki żeby pojeździć z córką bo #sport to zdrowie. ale nogi ciagle uciekają mi na zewnątrz... pic. rel. Rozmiar jest dopasowany... zawiązałem mocno pozaciskalem zaciski, ale jak chcę stanąć nogami obok siebie to łyżwy robią V.

Nie umiem jeździć może to jakaś wada postawy, nad którą muszę popracować? Może skarpeta grubsza...

Nogi robią: \ /

Od wewnątrz łydki mam ślady gdzie noga się za mocno opiera i po 20 minutach "jazdy" już czuje ból w tym miejscu.

Jakieś rady?
Barto_ - Mirki,

Kupiłem sobie jakieś budżetowe #rolki żeby pojeździć z córką bo #spo...

źródło: comment_1594663791GGFs8j2X3eDiBhvzCR9DWj.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@Barto_: ło cie panie, nie rób tak, bo ortopeda to się na Tobie wzbogaci :D. Nie wiem jak pomóc, nigdy się z tym nie spotkałem, bo naturalnie moje nogi składają się do wewnątrz na rolkach, tak jak powinno być ;d
  • Odpowiedz
@Barto_: Idź na trawę pochodzić w tych rolkach do przodu i w bok ale staraj się trzymać stopy w prawidłowej pozycji. Taką wadę da się ''wytrenować'' ćwiczeniami. Jest inny sposób ale twoje rolki maja szyny za stałe jak widzę.
  • Odpowiedz
@Barto_: rolka jak rolka, albo nigdy albo dawno nie jeździłeś i nie masz nawyku trzymania "sztywno" nogi,
miałem podobnie jak się uczyłem na starość rolek, także, jeździć obserwować...( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz