Wpis z mikrobloga

Jako, że miałem bana nie mogłem Wam dać info co dalej z #palmynalegnickiej xD Sorka, postaram się nie wrzucać już dudo-himtlera i już spieszę z odpowiedzią:

Do 5 lipca można było sobie rozmawiać z organizatorami WBO i zgłaszać poprawki. Oczywiście po decyzji, że projekt jest OK, ale bez palm złożyłem poprawkę, by dalej wywalczyć palmy na Legnickiej
Główny cel taki sam jaki był - zazielenienie ulicy Legnickiej, ale palmy mają być, w donicy w ilości 4-8 w okolicy przystanku Muzeum Współczesne. Rozpisałem powód dlaczego dalej widzę palmy wśród innych drzew (akcja społeczna, biegun ciepła, kompozycja w teren itd.) i wysłałem.

Wcześniej rozmawiałem też z organizatorami i wychodziło, że przy takiej argumentacji to brzmi ok (tyle że w mailu moja argumentacja miała z 5tys znaków, a WBO ma limit w poprawce do 750 znaków łącznie ze spacjami, także streściłem to w ciul xDDD).

Bałem się głównie jednej opcji, że projekt przejdzie bez palm, a w nazwie będą dalej palmy xD Nie chce nikogo oszukiwać, bo to nie o to chodzi w tym projekcie, zwłaszcza, że Wykopki nie zapominajo i zaraz ktoś by wyskoczył ze wpisem, że czuje sie oszukany, bo zagłosował na Palmy na Legnickiej, a postawili brzozy, kasztany i inne paprotki i chce zwrotu swojego PITu bo na to nie ma zgody wydawać podatków. Powiedziano mi, że w razie odrzucenia mojej poprawki będzie można zmienić nazwę, wtedy po prostu będę musiał wyewoluować memiczny projekt Palmy na Legnickiej w normickie Drzewa na Legnickiej, które mam nadzieje, że i tak poprzecie

Informacja o decyzji w sprawie poprawki jakoś po 24.08, dam znać.

#wroclaw
Reepo - Jako, że miałem bana nie mogłem Wam dać info co dalej z #palmynalegnickiej xD...

źródło: comment_1594647322onerINBRi6LMWnDYEhazeg.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Wychwalany: żałuje, że to nie będą palmy kokosowe, bo pierwotny plan był taki, że taki debil jeden z drugim trafią na palmę, cyk rozwalony przód, a jeszcze na dobitke kokosy spadają na dach. No ale trudno, najwyżej będą kasztanowce i jesienią będzie na rozbitków spadać grad kasztanów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pierwotny plan był taki, że taki debil jeden z drugim trafią na palmę, cyk rozwalony przód, a jeszcze na dobitke kokosy spadają na dach


@Reepo: gdybyś to podał jako uzasadnienie to nie mogliby ci odmówić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Reepo: wez zrob jakas liste do wolania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

mogles tez mowic, ze chcemy miec wiecej palm niz warszawa zeby na tym polu tez byc lepszym od tego miasta - buduj sukces na nienawisci xD
  • Odpowiedz
@PanKara: mam jedną listę ale nie użyłem jej do takiej małej aktualizacji, nie chce #!$%@?ć za dużo osób wołańskiem xD W ogóle to pani z WBO mi powiedziała, że palmy to może lepiej nie bo widzi pan jak się śmieją z Warszawskiej. No cóż śmieją się bo sztuczna i pojedyncza taka z tyłka, ale czy ma negatywny wizerunek - nie wiem. Cienka granica między śmiesznym i fajnym, a kiczem. Dlatego też
  • Odpowiedz