Wpis z mikrobloga

@lemek3: i co znowu dzielisz ludzi na gorszy i lepszy sort? dlatego PO nie wygra wyborów, bo oni i ich wyborcy dzielą Polskę i polaków na gorszych i lepszych w zależności od tego gdzie mieszkają, jak zarabiają czy jakie mają wykształcenie. Polska jest dla wszystkich Polaków i wszyscy mają równe prawo decydować o tym kto rządzi.
  • Odpowiedz
@botaz: Znowu? Ja nigdy nawet nie uważałem inaczej. Pogląd, że wszyscy są równi to utopia. Wychowywałem się w dzielnicy określanej jako "patologiczna" co wpiło we mnie brak szacunku do prostactwa i ignorancji. Dla mnie ludzie, których największym osiągnięciem jest zrobienie bombla i praca w żabce są gorszym sortem i nie powinni mieć prawa głosu. Ja się nawet z tym nie kryję za jakąś maską tolerancji. Ludzie ze wsi, z którymi mam
  • Odpowiedz
@lemek3: oczywiście, że ludzie są różni, jedni są bardziej zaradni czy bogaci, drudzy mniej, tylko za kogo Ty się masz, że uważasz, że jedni są lepsi, a drudzy gorsi? Ten kto jest bogatszy jest według Ciebie lepszy? Miastowy cwaniak jest lepszy od rolnika, dzięki któremu jeż chleb?
  • Odpowiedz
@Rumix24: A co ma do tego wszystkiego stan materialny? Mówię tutaj o ludziach, którzy równie dobrze mogliby koegzystować z przedstawicielami naczelnych. Naucz się czytać ze zrozumieniem, tutaj może pomóc powtórka ze szkoły podstawowej.
  • Odpowiedz
@lemek3: to Ty dzielisz ludzi, że wykształciuchy są lepsi od prostszych ludzi, mój dziadek miał 3 klasy szkoły podstawowej, a był inteligentniejszy od wielu wykształconych np lekarzy
  • Odpowiedz
@Rumix24: Nie, nie dzielę ludzi na "wykształciuchy" i ludzi prostych. Widzisz? Nawet nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, ja dzielę ludzi na takich bęcwałów jak Ty, i ludzi którzy potrafią się rozwijać.
  • Odpowiedz
@Rumix24: Nie głosowałem na Trzaskowskiego xD A ja Ciebie wyzywam, bo wszystko masz w moim komentarzu, którego EWIEDENTNIE nie rozumiesz, pomimo że jest w nim wszystko napisane. To Ty sam kategoryzujesz ludzi na zasadzie, że biedniejszy = głupszy, co jest absolutną nieprawdą. Wracaj do podstawówki się doszkalać. Mam styczność z idiotami na co dzień, więc wyrobiłem sobie alergię na głupotę, którą czasami muszę rozładować na kimś. Tym razem trafiłeś się Ty.
  • Odpowiedz