Wpis z mikrobloga

Widocznie wyjazd z Polski nie wystarczył bo wciąż mi zależy na kraju jak i na ludziach ale myślę że czas dzisiaj powiedziec stop.

Polacy sprzedali swoją godność i przyszłość za 500 zł więc i ja sprzedam resztki swojej polskości za 500 plusów, dość mam psucia nerwów na ciemngród.

Wiecie co robić

#wybory #polska #bekazpisu
Greensy - Widocznie wyjazd z Polski nie wystarczył bo wciąż mi zależy na kraju jak i ...

źródło: comment_1594639228SJCQEOPUDXKtUJyrLzfCy3.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nawet Norwegia pozwala


@SpaceMonkey: jak to nawet norwegia? Przecież większość krajów pozwala na podwójne obywatelstwo, zrzekanie się tego pierwszego to kretynizm i nic nie znaczący akt
  • Odpowiedz
@JimNH777: Tylko w Norwegii taka możliwość istnieje od 2020 roku i wcześniej szli Polakom na rękę z powodu polskich procedur i braku możliwości odwołania się decyzji. Polacy w Norwegii mogli mieć podwójne obywatelstwo.

okey teraz widzę że w poprzednim wpisie napisałem pozwala zamiast pozwalała
  • Odpowiedz
Trochę jest krajów na świecie z tego typu wymogami.


@medevacs: trochę jest, Hiszpania chyba i Niemcy to jedne z większych. Ale generalnie większość krajów ma to gdzieś: Polska, UK, USA, wszelkie imigracyjne jak Kanada czy Australia.
  • Odpowiedz
@Greensy: kuzynka rok temu też krzyczała, że zrzeka się obywatelstwa jak PIS wygra. Jednak szybko jej przeszło jak jej powiedzieliśmy, że już nie będzie mogła przyjechać specjalnie z Norwegii do dentysty za pół darmo i ginekologa na NFZ....
  • Odpowiedz