Wpis z mikrobloga

Ja bym jednak prosił o powstrzymanie się z tym wylewem szamba na wyborców Dudy. Naprawdę, nie ma co generalizować, aż tak. Znam wielu i widzę, jak wpływa na nich propaganda, głoszona przez TVP oraz partię rządzącą. Mówiąc przykładami, im nie przeszkadza gej, nawet jak go znają, ale boją się "uczenia dzieci masturbacji przez ideologię LGBT", kto im wmówił, że osoby homoseksualne mają wprowadzać naukę masturbacji? No oczywiście TVP czy inne Republiki, starsi się cieszą że dostaną 13 emeryturę, a to że obniżyli waloryzacje i właściwie wychodzi na to, że zamiast dostać podwyżkę w 12 transzach dostają w 1, nie zdają sobie pewnie nawet z tego sprawy, bo skad mają wiedzieć, jak w TVP im powiedzą jak to jest super w Polsce. Stąd wciąż będą wałki, kolesiostwo, dalsza propaganda w TVP. Najgorsze, że ciężko starych przekonać, bo oni czerpią informacje z telewizji, my natomiast w internecie możemy wszystko weryfikować. Najgorsze, że jeśli jako tako Polska będzie się rozwijać, oni to powiążą z zasługa PiSu, a jednak chyba nikt nie chciałby zapaści tylko po to by zmienić rząd, a PiS dalej będziesz prowadził swojej kampanie, opierają się na nienawiści, hejcie i manipulacji dzięki kochanemu TVP #wybory #polska
  • 8
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bartt345:
Ja jestem zdania że to wylewanie szamba jest bardzo na rękę obozowi rządzącemu. Im większa polaryzacja wyborców, tym łatwiej jest im trafić do swojej grupy i zmobilizować ja do głosowania.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vateras131: PiSowcy wielokrotnie podkreślali, że zwalczają "elytu", pogardzali takimi grupami zawodowymi jak nauczyciele, lekarze czy sędziowie. Każdego, kto nie ze wsi i nie na socjalu traktują jak niewolnika/dojną krowę, bili ludzi na wiecach.
Pogarda, z jaką się spotykają, to efekt ich własnej, ciężkiej pracy. Okażesz im szacunek - uznają to za slabość.
  • Odpowiedz
@bartt345: jeżeli dali sobie wmówić i zmanipulować sie znaczy że są debilami i szambo im sie należy. Mamy w polszy conajmniej 10milionów debili którzy nie umieja samodzielnie mysleć i powini miec odebrana prawa wyborcze
  • Odpowiedz
@bartt345: jak w pewnym momencie się okaże za za wypłate połowy ludzi w tym kraju nie da sie przezyc miesiąca i nawet 500plus nie pomaga to moze wtedy otworzą oczy. Mam nadzieje ze juz do tego czasu dawno zrzeknę sie obywatelstwa
  • Odpowiedz