Wpis z mikrobloga

1. Trzaskowski wygrał w stolicy
2. Trzaskowski wygrał w 15 z 16 miast wojewódzkich.
3. Trzaskowski wygrał w 10 z 16 województw
4. Duda wygrał w 1 mieście wojewódzkim
5. Duda wygrał w 6 z 16 województw
6. Duda wygrał wybory?
7. Głos decydujący miała ludność wiejska dalekiego wschodu trudniąca się w życiu z zapomogi i socjalu. Chwała beneficjentom. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wybory #polityka
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eRlak: w kraju jak polska nikt nie powinien umierac z glodu. Niech istnieje pomoc spoleczna zeby zajmowac sie takimi ludzmi - ale korzystasz z pomocy, plusow, zasilkow - nie masz prawa glosow. Won z rozdawnictwem.
Politykom musi zalezec na tym zeby skutecznie wyciagac ludzi z trudnej sytuacji a nie tworzyc spoleczenstwo patologi, bezradnosci i wiecznej biedy - a to sie dzis dzieje, bo takich bezradnych ludzi latwiej kontrolowac i zwyczajnie
  • Odpowiedz
@adeekk1989: ja nie mówię że nie mieli wpływu na głosowanie tylko, że nie jest prawdą, że to oni głównie Dudę wybrali - na to zwycięstwo w zdecydowanej większości "złożyli się" pracujący i płacący podatki oraz emeryci - którzy płacili podatki przez wiele lat
  • Odpowiedz
@NoNameNoIdeaNoLife: biednie to jest na zachodzie. Na wschodzie w większości każdy ma swój dom kawał ziemi a tam #!$%@? wie jak zyja, stare kamienice, syf bród i ubustwo. Widzę wielkie nowoczesne zakłady ale to nie poprawia ogólnego wyglądu .
  • Odpowiedz
Tak, ale bez plusów też żyli, i na swoim i za swoje, chyba nie będzie porozumienia bo nie dał bym rady pracować będąc na czyjejś łasce tylko.za możliwość najmu czy bloku. Ale może jestem wymierający gatunek.
  • Odpowiedz
@CoJaNaTo o faszysci z lewicy znowu za lepszych się uważają, zwlaszcza te bananowe 18 latki co żyją z kasę rodzicow i zdjęcia na insta wrzucają, i oni wiedzą co jest lepsze dla spoleczenstwa od ludzi msjacych 40 lat doswiadczenia i pamiętających nierząd Platformy i rafauabco łodzią gromu patrolował Wisle... Przypomne wam tylko, ze na wsi to obecnie żyją ludzie ktorych na to stać bo maja firmy w miastach a sloiki na
  • Odpowiedz
Takiego wszechobecnego smrodu szczyn i żebraków jak w Warszawie to nigdzie indziej nie spotkałem jak żyje.


@czeki21: wybrałes się na wycieczkę śladami powstańców czy ki #!$%@??
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CoJaNaTo: Ale w dużych miastach I tych województwach duda nie dostał 0% tylko pewnie czterdzieści kilka, tak przedstawiając dane manipuluje się srogo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zielarz: byłem na Podlasiu całkiem niedawno, co do domów to xD. 50/50 bym powiedział - 50% normalnych i 50% drewnianych ulepów. A Białystok też jakoś nie powala.
Wiem, że to troll, ale 6/10 bo odpisałem wylewnie.
  • Odpowiedz