Wpis z mikrobloga

To uczucie gdy nie byłem na wyborach a gdybym głosował to bym oddał głos na #duda.

29lvl, 7k netto/miesiąc, za pól roku swój gabinet więc więcej, wykształcenie wyższe (medyczne) po jednolitych magisterskich, pochodzę z zachodniej polski - wg wykopu ktoś taki oddaje głos na #trzaskowski... z tym że ja pamiętam 8lat rządów platformy i nigdy więcej tego gówna!

Duda to mniejsze zło, Bosak byłby lepszy ale Duda też ujdzie.

Na trzaskowskiego głosują głupio-mądrzy ludzie po szkołach policealnych albo absolwenci jakiś gównokierunków typu administracja polem namiotowym lub gender studies, albo potomkowie ludzi którzy dorobili się na ludzkiej krzywdzie po '89 roku...

Oczywiście 500+ i inne programy socjalne nie bardzo mi odpowiadają, ale taki koszt, by w zamian homokomanda nie terroryzowały normalnych ludzi to dobry deal. Także nie sugerujcie się moją wcześniejszą aktywnością na wypoku bo trzeźwiejszej oceny sytuacji na tym portalu nie znajdziecie.

#wybory #oswiadczenie #logikaniebieskichpaskow
  • 52
@edgar_k: jakby PO było ZAJEVISTE panie oburzony to by trwało w nieskończoność.

PO jawnie pluło na ludzi, tępa dzida z tej partii stwierdziła że ludzie co zarabiają mniej niż 6k to złodzieje albo oszuści, do tego znieważanie symboli narodowych co wg mnie jest niedopuszczalne, to że rolnik na wsi nie mógł nic zrobić tylko być zależnym od jaśnie pośredników, tym że Tusk częściej w Berlinie się stołował niż interesowało go co
@maszy666: poza tym nie czuję się bogaty bo ktoś bogaty wg mnie ma >50k/miesiąc, tyle że zgodnie z linią ogólnodostępnej propagandy powinienem być olabogarety fifarafa itd. sztandarowy wyborca PO.

Bo zarobki mniejsze niż 50k są dostępne dla wszystkich, wystarczy wcześniej wstawać i więcej zadań wykonywać, tyle że mi się nie chce