Wpis z mikrobloga

@KattaK: ale tak jest ogólnie poza miastem. W gimbazie przeprowadziłem się na wieś, 40km od Warszawy. To jaka tam była patologia i poziom w szkole to szkoda strzępić ryja. Po roku w gimnazjum na wsi wolałem wstawać o 4 rano i dojeżdżać do szkoły w Warszawie.
Z mojej byłej klasy do technikum lub liceum poszło 2 - słownie dwóch - chłopaków. Reszta zawodówki, których chyba nawet nie pokończyli.
A jednak to
@Zjem_Ci_Pierozka: z tym się nie zgodzę, po prostu byłeś w #!$%@? szkole. Jestem z głębokiego stadium podkarpackia i mało kto poszedł do zawodówki większość liceum i technikum poczym część na studia. Problem jest że starszym pokoleniem i tymi którzy tam zostają, duża część z nich nasiąka sokami bo co by sąsiad powiedział. Uciekają za życiem do miast i tyle
@Phi47: Dzbanie? :) No w sumie czego mogę wymagać od 20 latka :) A co mnie obchodzi czy pis czy platforma kogoś dzieli? Popatrz na to jak ty sie zwracasz do mnie - per "dzban". I to wina pisu, ze kultury cie matka nie nauczyla?
@motyk: ano prawda, takie dzielenie społeczeństwa tylko umacnia to pisowskie gówno u władzy, bo elektoraty się mobilizują. PO już nie wygra na samym straszeniu PiS-em i nie potrafią się tego nauczyć.
@Antorus: Może bez tego gówna, ale zgadzam się z toba. Mam też wrażenie, że PO nigdy nie wygra bo ma zbyt dużo elektoratu negatywnego. Może być z nim taka historia jak z SLD. Potrzeba nowej siły totalnie niezwiązanej z PO. To nie może być kolejna Nowoczesna.
@motyk: no, tylko jakiej? Jak to ma być Konfederacja to ja serdecznie podziękuję, wtedy to nawet na PiS zagłosuję jeżeli będzie to opcja głosu "przeciwko konfie". Kukiz '15 było zbieraniną która głosowała jak im się podobało (po 1/3 za przeciw i wstrzymuje się). Na Nowoczesną sam głosowałem w 2015 ale głos w sumie poszedł na marne, bo petru to był mem a nie przewodniczący.

z SLD wyszło trochę inaczej, bo poparcie
@Antorus: No wlaśnie mam wrażenie, że to się nie zmieni. Mają tak dużo elektoratu negatywnego, że 30% to ich sufit. Jest to stały twarty elektorat, który czasem lubi odpływać do różnych "nowości" a potem znów wracać. Jest dużo ludzi którzy tak samo nienawidza pisu jak i po, ale jak już mają na kogoś zagłosować to wybiorą PiS.

Trzeba też pamiętać, że te twarte 40% pisu przy systemie wybioru do parlamentu daje
@motyk: no tak, **** to podobny poziom co powiedzenie "LBGT do gazu" do wyborcy Biedronia. Obrzucanie gównem, dzielenie, deprecjonowanie, dyskryminacja po pochodzeniu i wykształceniu. Jedni i drudzy taką samą taktykę stosowali, PiS ze swoją tubą TVP nadający dzień w dzień na Trzaskowskiego oraz opozycja strasząca PiS-em i ich wyborcy plujący na ok 40% społeczeństwa w Polsce.

To naprawdę przypominało ruch BLM. Rasizm i dyskryminacja ale tylko w jedną stronę. Jak
@Hatespinner: ( ͡° ͜ʖ ͡°) Napij się melisy :) Naprawdę starasz się mnie obrazić a mnie tylko rozśmieszasz. Wiesz jak to jest? Kiedy debil ci powie, że jesteś debilem to w sumie to komplement :)
obrazić a mnie tylko rozśmieszasz


@motyk: Ludzie z twoim poziomem samoświadomości nie mogą odczuwać niczego innego niż końskie rżenie kiedy inni z ciebie drwią, więc nie dziwi mnie to. Typowy atrybut pisowskiego plebejusza.