Wpis z mikrobloga

Żeby nie było niedomówień.

Wyborcy Konfy z jesieni to nie jest 1:1 z wyborcami Bosaka. Choćby ja miałem pakiet Konfa-Żółtek-Rafałek.

Nie siejcie dezinformacji i kolejnych podziałów, w imię zasady "a bo oni mi się nie podobają, to powklejam jakieś bzdury".

P.S. Konfederacja od jesieni nadal nie może się sprzedać PiSowi. I nie sprzeda się, bo nie ma w tym ani interesu efektywnego ani ideologicznego. Martwcie się o siebie lewusy w tym aspekcie.

#wybory #konfederacja
Pobierz
źródło: comment_15945828363hFMEmMsBeqUiw0Ejetcql.jpg
  • 14
@FotDK: Głosowałem dokładnie tak jak Ty. Chociaż przy głosie na konfederację miałem dylemat, bo niestety, w konfederacji poza wolnościowcami (gospodarczymi) są jeszcze narodowcy (czyli PiS bis) ze swoim machaniem szabelką, a nie przepraszam, szparagiem na zbiorach u Niemca.
@FotDK: Bosak umie w politykę i wie, że współpraca z PISem skończy się dla Konfederacji rozpadem. Dodatkowo u mnie plusuje przez wolnościową politykę gospodarczą bo sam jako narodowiec pragnę powrotu endecji z takimi postaciami jak m.in: Roman Rybarski, bo nie ma silnego narodu bez silnej gospodarki w obecnych czasach ( ͡° ʖ̯ ͡°).