Wpis z mikrobloga

@Odpaleniec: @Maksubejd:
ale ty nie rozumiesz, że dla człowieka posiadającego chociażby szczątkowy intelekt nie ma znaczenia kto z tych dwóch #!$%@? wygra? to jak wybór pomiędzy tym czy cię rozstrzelają czy powieszą, czy tą przysłowiową "dżumą a cholerą". obydwoje to populiści którzy spełnią wszelkie żądania większości by tylko utrzymać władzę swoją i swoich panów za pośrednictwem portfela uczciwych ludzi. jakiej #!$%@? odpowiedzialności? xDDDD to jest sytuacja lose to lose, nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mystoo: Niezły wysryw. Nie wiem czy zrozumiałeś o co pytałem, więc powtórzę jeszcze raz: czym różni się olanie wyborów, od głosu nieważnego? Atakujesz tych co wybierali z dwóch, samemu jednocześnie nie robiąc nic. Napisałeś coś co doskonale wiem, jedynie robiąc z siebie jakiegoś troglodytę. Jak chcesz dyskutować to pisz merytorycznie, albo daruj sobie takie coś.
  • Odpowiedz
@Odpaleniec: napisałem merytorycznie, tylko po prostu ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem(co mnie w sumie nie dziwi). różni się symboliką (powtarzam to drugi raz). wybory olewa spora część społeczeństwa, totalnie nie obchodzi ich polityka i ich olanie wyborów rzeczywiście nie ma żadnego znaczenia, ale jak ktoś się już pofatygował na te wybory i oddał omelaną kartę wyborczą bez kandydata, to to ma już przede wszystkim znaczenie symboliczne, to po pierwsze. po
  • Odpowiedz